تبليغات 360 درجه


آسمونی ، متد بازاریابی ۳۶۰ درجه ریشه در فلسفه بازاریابی جامع داشته و در حال حاضر یکی از بهترین روش های متداول مارکتینگ و تبلیغات به ویژه میان برندهای مطرح دنیا است. با معرفی آن همراه ما باشید.

 

تبلیغات 360 درجه

تبلیغات 360 درجه

 

تبلیغات 360 درجه

این کمپین یک چرخه کامل خرید را از ابتدا تا انتها پوشش می‌دهد. در این چرخه از یافتن یک محصول تا تصمیم به خرید و مراجعه به فروشگاه، برند مورد نظر دائماً در مقابل شما قرار می‌گیرد تا میل و اشتیاق برای خرید آن در شما تقویت شود. این تبلیغات با ابزارهای گوناگون فیزیکی و مجازی مانند تلویزیون، موبایل، اینترنت و در پوشش بازی، ورزش، سرگرمی و حتی طنز انجام می‌شود. موفقیت در یک کمپین 360 درجه تا حد میزان زیادی به جذابیت پیام ارسالی به مخاطبان و استفاده از شیوه‌های موردعلاقه آنها برای ارسال این پیام بستگی دارد.

متد بازاریابی 360 درجه بر توسعه صفحات لندینگ و ارتقا موقعیت کسب و کار در جستجوگرهای مطرح تمرکز می کند. بهره برداری از این روش نه تنها دیدی گسترده را برایتان به ارمغان می آورد، بلکه از طریق صفحات لندینگ نیز منتج به افزایش سطح فروش خواهد شد. استفاده همزمان از پتانسیل های کسب و کار و حضور موثر در فضای مجازی در کنار تبلیغات اصولی  از جمله اصلی ترین پایه های تبلیغات 360 درجه محسوب می شوند.

ویژگی‌های تبلیغات 360 درجه در آسمونی

این بخش به زودی تکمیل می شود

 

  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
 تلفن: 22072529-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com
0/5 ( 0 نظر )