احمد نوراللهی ، ملی پوش تیم پرسپولیس ؛ بیوگرافی + عکس

احمد نوراللهی

احمد نوراللهی

نام : احمد

نام خانوادگی : نوراللهی

تاریخ تولد : 21 بهمن 1371

محل تولد : آزادشهر ، استان گلستان

قد : 1.83 متر

پست : هافبک دفاعی

احمد نوراللهی فوتبالیست ایرانی تیم پرسپولیس تهران است . وی در روز 21 بهمن 1371 در آزادشهر چشم به جهان گشود و هم اکنون مشغول توپ زنی در تیم پرسپولیس است .

 

وی در سن 16 سالگی به آکادمی جوانان فولاد یزد پیوست و در سال 1389 به تیم اصلی راه یافت . احمد نوراللهی با نمایش های درخشان و بازی های موفقش در لیگ یک خیلی زود مورد توجه تیم های بزرگ قرار گرفت و به باشگاه پرسپولیس پیوست .

پیوستن به پرسپولیس

احمد نوراللهی در سال 1393 با قرار دادی سه ساله به تیم پرسپولیس پیوست و خیلی زود جای خود را در ترکیب تیم پرسپولیس پیدا کرد و در همان فصل اول و دوم جزو بازیکنان برتر تیم پرسپولیس تهران بود . وی در سال 97 در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد به زیبایی هرچه تمام تر دروازه تیم الجزیره را باز کندو تیمش را به مرله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا ببرد و گلش نیز به عنوان زیباترین گل دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد .

سربازی

با پایان سنوات تحصیلی ، نواللهی مشمول سربازی شد و برای انجام خدمت سربازی به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست و فصل 96 – 97 به تیم پرسپولیس بازگشت تا در خدمت تیم خود قرار بگیرد .

بازی در تیم ملی

احمد نوراللهی سابقه حضور در تیم ملی زیر 17 سال را داراست . همچنین 6 بازی رسمی برای تیم زیر 20 سال ایران در کارنامه دارد . او در تیم زیر 23 سال نیز برای تیم ملی ایران به میدان رفته است .

احمد نوراللهی در لیست اعلام شده کی روش برای حضور در جام ملت های آسیای 2019 در ترکیب 23 نفره تیم ملی ایران قرار دارد .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید