بهترین و کامل‌ترین مرجع کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی کجاست؟

به خاطر حضور وبسایت‌های مطرحی چون دیجی کالا، بامیلو و موتن رو خرید اینترنتی از خرید سنتی جذابتر شده است، شما می‌توانید اجناس مختلف را ببینید، بررسی کنید و با مقایسه کردن قیمت اجناس، بهترین خرید را انجام بدهید. بعضی ها اعتقاد دارند خرید اینترنتی از خرید سنتی خرج بیشتری دارد، بعضی دیگر هم می‌گویند در خرید سنتی امکان تخفیف گرفتن وجود دارد. سوال اینجاست چه کسی واقعیت را می‌گوید؟ آنچه که در واقعیت رخ می‌دهد این است که در خرید حضوری معلوم نیست تخفیف گیرتان بیاید؛ ولی در خرید اینترنتی همیشه کد تخفیف وجود دارد اگر به مگُ بن سر بزنید!

 

کد تخفیف به جای چانه زدن!
وبسایت‌های اینترنتی یک قابلیت جذاب دارند و آن کد تخفیف است. همچون کد تخفیف بامیلو و کد تخفیف مو تن رو کد تخفیف همان کاری را می کند که شما وقتی می خواهید جنسی را حضوری بخرید انجام می‌دهید؛ با این تفاوت که برای گرفتن تخفیف دیگر نیاز نیست چانه بزنید و حرفی بزنید. با کد تخفیف دیگر به در بسته نخواهید خورد و مطمئن هستید که تخفیف را از فروشنده گرفته‌اید. در حالی که در روش سنتی شما نمی‌توانید روی تخفیف گرفتن حساب کنید و شاید چانه زدن شما منجر به خورد شدن شخصیت خودتان و اطرافیانتان بشود!

چرا فروشگاه‌های اینترنتی داد می‌زنند کد تخفیف داریم؟
فروشگاه‌های اینترنتی بامیلو، دیجی کالا و مو تن رو عرضه کننده هستند؛ یعنی آنها محلی هستند تا بقیه فروشنده‌های سنتی اجناس خود را بر روی اینترنت بفروشند. کد های تخفیف که در صفحات مختلف این فروشگاه‌های اینترنتی می‌بینید؛ در واقع تخفیف‌هایی هستند که فروشنده‌ها آنها را روی کالاهای خود اعمال می‌کنند. وقتی از کد تخفیف دیجی کالا، بامیلو، مو تن رو، اسنپ، علی بابا و سایر فروشگاه های اینترنتی حرف می‌زنیم، شاید تصور کنید که با این کد تخفیف‌ها درآمدشان پایین می‌آید. اما اینطور نیست. آنها درآمدشان با میزان تخفیف بالا و پایین نمی رود و درآمد ثابتی از هر فروش دارند. برای مثال اگر می‌بینید یک موبایل دو میلیون تومانی ده درصد تخفیف دارد، این تخفیف را بامیلو نداده بلکه فروشنده داده تا سریع جنسش در این فروشگاه فروش برود و در هر صورت سود بامیلو از فروش هر کالا مقداری ثابت است.

خرید با مزه کد تخفیف
خرید کردن بدون تخفیف گرفتن مزه ندارد. در خرید اینترنتی همه چیز شفاف است شما می‌توانید با بازار و بقیه جاها قیمت‌ها را مقایسه کنید پس نگران نباشید که قیمت‌های بیرون از دیجی کالا، بامیلو، مو تن رو بیشتر است. فروشنده‌های بیرون و فروشنده‌های فروشگاه اینترنتی یکی هستند. در فروش اینترنتی گارانتی و کد تخفیف وجود دارد در حالی که در فروشگاه‌های سطح شهر هیچ کس دوست ندارد به شما تخفیف بدهد! با این حال کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف بامیلو و کد تخفیف مو تن رو یکی نیستند؛ ولی می توانید آنها را یکجا در مگ بن پیدا کنید و با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

مگ بن مرجع کد تخفیف موتن رو، دیجی کالا، بامیلو، اسنپ و علی بابا
شما در مگ بن می توانید از همه کدهای تخفیف یکجا مطلع شوید، شما می‌توانید با یک نگاه، کد تخفیف اسنپ کد تخفیف علی بابا و کد تخفیف دیجی استایل، اسنپ فود و دیگر فروشگاه اینترنتی را ببیند. مجله اینترنتی مگ بن ، سبد کد تخفیف اینترنت ایران است و شما می‌توانید در این مجله اینترنتی هر کد تخفیفی که می‌خواهید را به سادگی پیدا کنید. کد تخفیفی که مگ بن به شما می‌دهد، انواع مختلفی را شامل می شود. فروشگاه‌های اینترنتی چون دیجی کالا و بامیلو هر دفعه که تبلیغات می‌کنند فقط یک کد تخفیف می‌دهند، ولی در مگ بن شما با انواع کد تخفیف رو به رو می‌شوید (کد تخفیف دیجی کالا، اسنپ، بامیلو، علی بابا و …)، هر بار که به سراغ مگ بن میایید مطمئن باشید فقط یک کد تخفیف دیجی کالا، یک کد تخفیف بامیلو یا یک کد تخفیف مو تن رو به دست نمی‌آورید؛ بلکه با سبدی پر از کد تخفیف بر می گردید.

مگ بن مجله اینترنتی تخفیفی ایران
مگ بن مرجع کد تخفیف اینترنتی ایران است، شما برای رسیدن به صدها کد تخفیف لازم نیست صد راه بروید و صد سایت را بازکنید. به سراغ مگ بن بروید، مگ بن به شما سبدی از کدهای تخفیف عرضه می‌کند که می‌توانید آنها را در سایت‌های مختلفی چون بامیلو، دیجی کالا، علی بابا، بیمه بازار، دیجی استایل، مدیسه استفاده کنید. کدهای تخفیف مگ بن همه امتحان شده هستند، با خیال راحت می‌توانید از آنها استفاده کنید.


نظر خودتان را ارسال کنید