استقلال خوزستان 1 – 1 سپاهان ؛ سپاهان قهرمان نیم فصل شد

ساعاتی پیش آخرین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر خلیج فارس بین دو تیم سپاهان و استقلال خوزستان برگزار شد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم استقلال خوزستان و سپاهان که در غالب آخرین رقابت از نیم فصل لیگ برتر شناخته می شد امروز برگزار شد و دو تیم به نتیجه مساوی 1 بر 1 رضایت دادند . با این نتیجه تیم سپاهان با 31 امتیاز و بدلیل تفاضل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد و تیم پدیده به مقام دومی رسید تیم پرسپولیس نیز با تفاضل گل برابر ولی بدلیل گل کمتر زده شده نسبت به پدیده مشهد ، به مقام سومی رسید .

هر دو گل این بازی در نیمه اول به ثمر رسید و داور مسابقه در به ثمر رسیدن هر دو گل موثر بود !

گل اول بازی برای تیم سپاهان و در دقیقه 25 توسط ساسان انصاری از روی ضربه آزاد به ثمر رسید . ساسان انصاری قبل از سوت داور اقدام به شوت زنی کرد و توپ را وارد دروازه کرد . دقیقا همانند همان گل تیری آنری در زمان حضورش در تیم آرسنال در برابر تیم چلسی وارد دروازه این تیم کرد .

اعتراضات بازیکنان تیم استقلال خوزستان راه به جایی نبرد و بازی با نتیجه 1 بر صفر به نفع تیم سپاهان ادامه یافت .

تنها 11 دقیقه بعد گل تیم سپاهان توسط تیم استقلال خوزستان پاسخ داده شد . در دقیقه 36 میثم کریمی موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه تیم سپاهان را باز کند . پنالتی کاملا مشکوک که برای تیم استقلال خوزستان گرفته شد می تواند تکمیل کننده روز بد داور این مسابقه باشد .

در نهایت بازی با همین دو گل به پایان رسید تا علاوه بر یک بازی بحث برانگیز شاهد قهرمانی تیم سپاهان در نیم فصل اول باشیم .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید