بوم و بستکی چیست؟

بسکت مخصوص میکروفن های گان جهت صدابرداری سر صحنه است. آسمونی در این بخش برای آشنایی شما عزیزان با بوم و بستکی، به معرفی دو مدل بوم و بستکی می پردازد.

بوم و بستکی چیست؟

بوم و بسکت میکروفن گان رود (RODE) مدل BLIMP

این وسیله دارای لرزه گیر و بدنه پلاستیکی است که میکروفن گان در آن قرار می گیرد و به صورت کامل از برخورد حجم هوای زیاد به دیافراگم میکروفن جلوگیری می کند.

کمپانی رود (RODE) با همکاری کمپانی انگلیسی RYCOTE اقدام به تولید سری جدید این محصول با طراحی حرفه ای تر و کاربردی تر کرده استیک سیستم کامل شامل: دسته تفنگی RYCOTE ؛ خز همراه با برس ؛ کابل و سبد

این بسکت با طراحی حساب شده و زیبائی که دارد، علاوه بر شات گانهای رود (RODE) فضای لازم برای کلیه گان هائی که طولی به اندازه ۳۲۵ میلیمتر دارند را تامین می کند.

قابلیت تنظیم دسته به صورت کشوئی تا ۲۰ سانتیمتر

تغییر زاویه و فیکس کردن سبدی به اندازه دلخواه

امکان تعویض گیره های میکروفن برای استفاده از گانهای گوناگون

بوم،بسکتی و لرزه گیر Boom Shockmount

بسکت مخصوص میکروفون گان جهت صدا برداری در صحنه میباشد این بسکتی ساخت شرکت رود است و همچنین دارای لرزه گیر و بدنه پلاستیکی است که میکروفون روی آن قرار میگیرد که باعث میشود صدای باد و صدای اضافه ضبط نشود (جلوگیری از صداهای اضافه )

این بسکتی شامل دسته تفنگی RYCOTE ؛ خز همراه با برس ؛ کابل و سبد میباشد این بسکتی علاوه بر شات گان های رود فضای لازم برای کلیه گان هائی که طولی به اندازه ۳۲۵ میلیمتر دارند را تامین می کند دسته آن به صورت کشویی تا 20 سانتی متر قابل تغییر است و همچنین بسکتی قابلیت تنظیم و تغییر زاویه دارد

– محافظ در برابر پارازیت باد

– مناسب برای NTG1, NTG2, NTG3, NTG4 and NTG4+

– قابلیت تنظیم دسته به صورت کشوئی تا ۲۰ سانتیمتر

– تغییر زاویه و فیکس کردن سبدی به اندازه دلخواه

– امکان تعویض گیره های میکروفن برای استفاده از گانهای گوناگون

– مناسب برای میکروفون های ۱۲٫۷۵″

– شامل Dead Wombat Windshield

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید