لوکا مودریچ برنده توپ طلای سال 2018 شد + اسامی نفرات برتر

لوکا مودریچ ، هافبک مشهور تیم رئال مادرید و تیم ملی کرواسی موفق شد پس از یک سال کاملا موفق ، به عنوان بهترین فوتبالیست مرد جهان ، توپ طلای سال 2018 را از آن خود کند .

به گزارش آسمونی ، لوکا مودریچ ، پس از کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا با تیم رئال مادرید ، موفق شد تا تیم ملی کرواسی را به فینال جام جهانی برساند و فصل موفقی را داشته باشد . علاوه بر این جایزه لوکا مودریچ به عنوان بهترین فوتبالیست مرد توانسته بود جایزه THE BEST را بدست آورد .

اکنون این اعجوبه فوتبال تیم ملی کرواسی موفق شد تا به عنوان بهترین فوتبالیست مرد جهان در سال 2018 ، توپ طلا را بدست آورد تا به سلطنت 10 ساله لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پایان دهد . پیش از این در کاکا موفق شده بود تا در دوران حضور کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در عرصه رقابت برای توپ طلا ، به این عنوان دست پیدا کند و حالا لوکا مودریچ به این جایزه دست یافت .

جایزه بهترین فوتبالیست زن سال 2018 نیز به آدا هگربرگ رسید .

رنکینگ پنج بازیکن برتر
  • لوکا مودریچ

  • کریستیانو رونالدو

  • آنتوان گریزمان

  • کیلیان امباپه

  • لیونل مسی

 

نکته جالب توجه لیست اعلام شده مشخص می کند که لیونل مسی در رده پنجم بهترین فوتبالیست مرد سال قرار گرفته است که این اتفاق از سال 2006 تا کنون بی سابقه بوده است . لیونل مسی در این دوازده سال همیشه یکی از سه رتبه برتر بوده است ولی در سال 2018 این بازیکن در رده پنجم قرار گرفته است .

رتبه پنجم تا دهم این لیست نیز به شرح زیر است .

6) محمد صلاح

7) رافائل واران

8) ادن هازارد

9) کوین دی بروینه

10 ) هری کین

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید