رئال مادرید 2 – 0 والنسیا ؛ اگر گل نزنی ، گل می خوری !

شب گذشته بازی دو تیم رئال مادرید و والنسیا برگزار شد که در نهایت با پیروزی کهکشانی ها به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم رئال مادرید و والنسیا در چارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا ، شب گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد ، جایی که تیم مادریدی موفق شد والنسیا را با دو گل بدرقه کند .

نیمه اول

اولین موقعیت بازی در دقیقه 3 بوجود آمد جایی که گرت بیل از سمت چپ اقدام به حمله کرد و با یک ارسال دقیق توپ را به بنزما رساند و او نیز با یک والی تماشایی می رفت که دروازه را باز کند ولی ضربه اش با اختلاف اندکی از کنار دروازه والنسیا به بیرون رفت .

گل اول بازی در دقیقه 8 به ثمر رسید . ارسال مودریچ به روی دروازه با استپ سینه کریم بنزما همراه شد و در سمت مخالف به دنی کارواخال رسید و ارسال کارواخال به درون شش قدم با ضربه سر دنیل واس همراه شد و وارد دروازه خودی شد .

در دقیقه 29 بازی ارسال وازکز به درون محوطه جریمه درست جلوی پای بیل فرود آمد و این بازیکن با یک ضربه محکم می رفت که دروازه را باز کند ولی نتو ، دروازه بان تیم والنسیا ، ایستادگی کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد .

در ادامه موقعیت های هر دو تیم خطرناک نبود و بازی در نیمه اول با همان نتیجه 1 بر صفر به پایان رسید .

نیمه دوم

نیمه دوم را تیم والنسیا بهتر آغاز کرد . در دقیقه 51 بازی ، ارسال در عمق کارلوس سولر با ضربه ضعیف گامیرو همراه شد و با واکشن مناسب تیبو کورتوا توپ دفع شد و خطر از بین رفت .

در دقیقه 52 جدی ترین موقعیت تیم والنسیا توسط سانتی مینا به هدر رفت . فرار عالی از سانتی مینا با پاس فوق العاده دنی پارخو تکمیل شد ولی ضربه نهایی سانتی مینا از بالای دروازه تیم رئال مادرید به بیرون رفت .

در دقیقه 62 ، باز هم با فرار سانتی مینا ، تیم والنسیا می رفت که صاحب گل تساوی شود . حرکت سانتی مینا البته در موقعیت آفساید و تصمیم اشتباه کمک داور مبنی بر آفساید نبودن می رفت که کار دست تیم رئال مادرید بدهد که با حضور به موقع کورتوا این موقعیت گل زنی از سانتی مینا گرفته شد به طوری که کورتوا توپ را از جلوی پای سانتی مینا در اختیار گرفت و کمک داور مسابقه خیلی دیر پرچم زد و آفساید را اعلام کرد .

در دقیقه 64 روی ضربه ایستگاهی برای تیم والنسیا توپ می رفت که روی ضربه والی وارد دروازه تیم رئال مادرید شود که با اختلاف اندک به بیرون رفت .

در دقیقه 72 این بار نوبت تیم رئال مادرید بود تا حمله ای تدارک ببیند . روی یک ضد حمله توپ در اختیار مارکوس لورنته بود و توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد و توپ به آسنسیو رسید و ضربه آسنسیو می رفت که باعث گل دوم تیم رئال شود ولی حضور به موقع پیچینی مانع از باز شدن دروازه شد و توپ به او برخورد کرد و دفع شد .

گل دوم تیم رئال مادرید در دقیقه 83 به ثمر رسید . روی حرکت دنی کارواخال و ارسال او به درون شش قدم ، ضربه آسنسیو بلوکه شد و به بنزما رسید . بنزما نیز با دید باز لوکاس وازکز را پیدا کرد و به او پاس داد و این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ توانست دروازه والنسیا را برای بار دوم باز کند .

بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید