معرفی فیلم وای آمپول

فیلم “وای آمپول” به کارگردانی علیرضا محمودزاده محصول شکوفا فیلم است که در سی‌‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی شده است. آسمونی در این بخش به معرفی فیلم وای آمپول می پردازد.

معرفی فیلم وای آمپول

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، پنجشنبه شب هفته گذشته با حضور شماری از شهروندان، علاقه مندان و مسئولان در میدان امام حسین(ع) اصفهان آغاز شد. این اثر به تهیه کنندگی داریوش باباییان است. در این جشنواره ۸۶ فیلم در بخش های رقابتی بین الملل و سینمایی نمایش داده می شود.

خلاصه فیلم وای آمپول

در خلاصه فیلم وای آمپول آمده است که خانواده آمپول‌چی که تولیدکننده آمپول هستند با وحشت فرزندان‌شان از آمپول مواجه می‌شوند؛ولی در نهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌های قهرمانی به کمک فرزندان‌شان می‌آید.

بازیگران فیلم وای آمپول

فیلم وای آمپول از 70 تا 80 بازیگر نوجوان و بازیگران مطرحی چون هوشنگ حریر چیان، شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند، سارا روستاپور، مسعود غزنچای، محسن روشن، سعید کاظم زاده، پارسیا شکوری، ژیار محمدزاده، سارینا صانع پرور، ملیسا ابراهیمی تشکیل شده است.

عوامل فیلم وای آمپول

نویسنده: علیرضا محمودزاده / مدیر فیلمبرداری: نوید مهیمنیان /طراح صحنه و لباس: حمیده رسولی / صدابردار: هادی معنوی پور/ موسیقی: علی منصوری / گریم: رضا سعیدی / مدیر تولید: اسماعیل کردی

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: محمود
    13 آذر 1397

    ساخت و اکران این فیلم توهین به شعور بینندگان بود . سناریو ی ضعیف . داستان آبکی بازیگران …….
    پس از پایان فیلم نظرها 3 دسته بود 1- حیف وقت 2- حیف پول3- حیف نون

نظر خودتان را ارسال کنید