ایتالیا 0 – 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

شب گذشته بازی دو تیم ایتالیا و پرتغال در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا برگزار شد که بازی با تساوی به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ایتالیا و پرتغال در حالی در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که تیم پرتغال تنها با توجه ه نتایج کسب شده توسط ایتالیا به یک مساوی نیاز داشت .

بازی در نیمه اول با حملات تیم ایتالیا همراه بود و تیم پرتغال کمی عقب نشسته بود . در دقیقه 2 کیه زا می توانست دروازه پرتغال را باز کند ولی دفاع منسجم پرتغال امکان باز شدن دروازه را نمی داد .

در ادامه در دقیقه 6 فلورنزی بود که در یک رفت و برگشت توپ می توانست دروازه را باز کند که ضربه او به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت تا پاتریسیو نفس راحتی بکشد .

روی جدی ترین موقعیت تیم ایتالیا ، ایموبیله با پاتریسیو تک به تک شد که دروازه بان پرتغال در دقیقه 34 توانست دروازه تیمش را نجات دهد تا امید های پرتغال برای صعود هنوز باقی بماند .

بازی در نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید .

نیمه دوم بازی به طور کلی بی روح تر و سرد تر دنبال شد و تیم پرتغال تنها به دنبال کسب یک امتیاز خود برای صعود بود . در نتیجه دفاع منسجم تیم پرتغال جواب داد و بازی با همان نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید .

تیم پرتغال با توجه به نتایج تیم ایتالیا و آخرین دیدار این تیم در برابر تیم پرتغال ، این تیم به مرحله بعد صعود کرد و تیم لهستان نیز حتی با برد بازی بعدی خود نیز شانسی برای حضور در سطح A نخواهد داشت و به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید