جیتکس 2018 دبی ، بزگترین رویداد فناوری خاورمیانه

به گزارش آسمونی ، نمایشگاه Gitex دبی ، هر ساله در فصبل پاییز برگزار می شود. جیتکس یکی از معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در دنیا و بزرگترین کنفرانس فناوری در منطقه خاورمیانه می باشد که هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می کند.

سی و هشتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 22 تا 26 مهر 97 ( 14 تا 18 اکتبر 2018 ) دردبی در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برگزار شد.

www.gitex.com

نمایشگاه جیتکس دبی معتبرترین نمایشگاه منطقه در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد و در آن جدیدترین نوآوری ها و تکنولوژی ها در حوزه فناوری (IT) به نمایش گذاشته می شود. بواسطه وسعت و گستردگی موضوعات IT ارائه شده (حدود 20 بخش مختلف که در بیش از 10 صنعت کاربرد دارد) و حضور غرفه داران و بازدیدکننده های بسیار زیاد از نقاط مختلف جهان، تقریبا همه مدیران ارشد شرکت های معروف دنیا و متخصصان این صنعت در این رویداد بینظیر شرکت می کنند. علاوه بر آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های حوزه فناوری، نمایشگاه جیتکس فرصتی ویژه و بسیار مناسب برای آشنایی و ایجاد ارتباط با تولید کنندگان، خرید و سفارش و اخذ نمایندگی محصولات می باشد.

در سال گذشته (سال 2017)، بیش از 5000 شرکت در این نمایشگاه غرفه داشتند و بیش از 100.000 نفر از 120 کشور مختلف نیز در روزهای برگزاری نمایشگاه، از آن بازدید کردند. هر ساله مهندسان و متخصصان زیادی از ایران در این رویداد تخصصی و مهم شرکت می کنند.

اهمیت جیتکس 2018

– برترین رویداد فناوری در آسیا، خاورمیانه و آفریقا است.

– دبی سریع ترین رشد جهان را در زمینه مرکزیت تکنولوژی دارا می باشد.

– بزرگترین گردهمایی موسسات دولتی کشورهای حوزه خاورمیانه و آفریقا (کشورهای منا)، شرکت های بزرگ جهانی و استارت آپ ها است.

 

موضوعات جیتکس دبی 2018

– پلت فرم تخصصی تجارت برای توزیع کنندگان گوشی های همراه

– امنیت شبکه و زیر ساخت

– دیتا سنتر یا مرکز داده

– دیتا های بزرگ (Big Data)

– رایانش ابری ( Cloud )

– GolfComms

– Block Chain

– چاپ سه بعدی (3D)

– شهرهای هوشمند

– خانه های هوشمند

– محل کار هوشمند

– حمل و نقل در آینده

– هواپیمای بدون سرنشین و پهباد

– رباتیک

– سخت افزار

– نرم افزار

– تکنولوژی مصرف کننده

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید