ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

انواع فالوور اینستاگرام (از فیک و خارجی تا واقعی و هدفمند)

امروزه اکثر افراد با اصطلاحاتی مانند فالوور، فالوینگ و … آشنایی کامل دارند چرا که شبکه های اجتماعی زیادی به ویژه اینستاگرام وارد زندگی اغلب افراد شده است. اگر می خواهید بدانید فالوور اینستاگرام چیست و چه اهمیتی دارد و همچنین با انواع فالوور اینستاگرام آشنا شوید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

انواع فالوور اینستاگرام (از فیک و خارجی تا واقعی و هدفمند)

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توئیتر، لینکدین، پینترست و … هر کاربر دارای یک پروفایل یا حساب کاربری می باشد. و هر کاربر صفحه ای اختصاصی در اختیار دارد که در آن مطالبی از قبیل فیلم و عکس و متن را منتشر می کند.

وقتی که از کلمه شبکه در عبارت شبکه اجتماعی استفاده می شود، هدف، معرفی بستری برای ایجاد ارتباط است. شبکه ای از ارتباطات که در آن کاربران به یکدیگر متصل می شوند.

در اصل اصطلاح فالوو یعنی کاربری که به کاربری دیگر متصل میشود و او را فالوو می کند. فالوو به انگلیسی Follow یعنی دنبال کردن و به کاربری که عمل فالو را انجام می دهد، فالوور می گویند. که به انگلیسی Follower نوشته شده و به معنی دنبال کننده می باشد.

اما چرا کاربری فالوور یا دنبال کننده کاربری دیگر ذر یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام می شود؟

چندین دلیل وجود دارد که کاربران، یکدیگر را در یک شبکه اجتماعی فالوو می کنند.

۱- آشنایی درجه یک مثل پدر، مادر، خواهر یا برادر.

۲- فامیل بودن مثل عمو، عمه، خاله و دایی و کلیه وابستگان فامیلی که نیاز به توضیح آن نیست.

۳- دوست خانوادگی

۴- دوستان دوران کودکی که بعد از سالها از طریق مثلا اینستاگرام یکدیگر را پیدا می کنند.

۵- دوستان دوران تحصیل از دبستان تا دانشگاه

۶- دوستان دوران سربازی و کلا دوستانی که در دوره های مختلف زندگی با یکدیگر بوده اند.

اما دلیل دیگر فالوو کردن یک صفحه کاربری در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، نوع مطالبی است که این صفحه منتشر می کند. هر چه مطالب جذاب تر باشند، فالوور های بیشتری را جذب این صفحه می کنند.

در کل فالوور یعنی دنبال کننده. کاربری که کاربری دیگر را دنبال می کند و مطالب او برایش اهمیت دارد. زمانی که شما یک کاربر در اینستاگرام را دنبال می کنید، هنگامی که آن کاربر یک تصویر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند، از آنجا که شما فالوور صفحه اینستاگرام ایشان هستید، تصویر در صفحه اصلی برای شما نمایش داده می شود. چون شما فالوور یا دنبال کننده آن صفحه می باشید.

اما چرا فالوور اینستاگرام اهمیت دارد؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام، بعنوان یک ابزار کاربردی در توسعه یک کسب و کار نقش مهمی را بازی می کند. از آنجا که این رسانه، یک رسانه بصری بوده و کاربران اینستاگرام مطالب را در قالب تصویر و فیلم در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنند، وسیله ای مناسب برای برانگیختن حس خرید و دوست داشتن به حساب می آید و کسب و کارها با استفاده از آن این حس را در بین فالوور های خود برانگیخته و باعث تحریک دنبال کنندگان خود می شوند.

هرچه تعداد فالوور های یک صفحه اینستاگرام بیشتر باشد، شانس دیده شدن تصویر محصولی که در آن صفحه منتشر می شود، افزایش یافته و به همین نسبت میزان فروش آن محصول نیز افزایش می یابد.

کافیست در گوگل عبارت افزایش فالوور را جستجو کنید، تا انتهای صفحات پیش بروید و می بینید که تا آخرین صفحه، وب سایت های مختلفی در حال کسب درآمد از افزایش فالوور اینستاگرام هستند. و متوجه اهمیت فالوور می شوید.

در اصل این روزها فالوور یعنی مشتری. آنقدر اهمیت دارد که افراد و کسب و کارهای مختلف، هزینه های سنگینی را صرف افزایش دنبال کنندگان خود در اینستاگرام می کنند.

انواع فالوور اینستاگرام

همانطور که می دانید فالوور اینستاگرام انواعی دارد، مانند فیک، خارجی، واقعی و هدفمند.

اگر کسی قصد افزایش فالوور اینستاگرام دارد و قصد دارد که از فالوورهای اینستاگرام به عنوان مشتری بالقوه استفاده کند، در زمان خرید یا هر اقدامی مبنی بر افزایش فالوور اینستاگرام، باید دقتت زیادی داشته باشد.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید