کامیلا کابیو خواننده آهنگ معروف هاوانا + بیوگرافی و تصاویر خاص او

کامیلا کابیو خواننده آهنگ پرطرفدار و معروف هاوانا است.

کامیلا کابیو خواننده آهنگ معروف هاوانا-camila cabello

کامیلا کابیو خواننده آهنگ معروف هاوانا-camila cabello

کامیلا کابیو ، خواننده آهنگ پرطرفدار “هاوانا” است . در ادامه بیوگرافی و تصاویر او را در آسمونی ببینید .

کامیلا کابیو در مسجد شیخ زاید ابوظبی امارات 16 فوریه 2019

کامیلا کابیو در مسجد شیخ زاید ابوظبی امارات 16 فوریه 2019

بیوگرافی کامیلا کابیو

بیوگرافی کامیلا کابیو

کارلا کامیلا کابلو اتربائو خواننده و ترانه‌سرا کوبایی-آمریکایی است . او ۳ مارس ۱۹۹۷ در هاوانا، کوبا به دنیا آمد .

در سن پنج سالگی خانواده وی از هاوانا به مکزیک مهاجرت کردند و سپس به میامی ، فلوریدا آمریکا نقل مکان کردند . مادر او سینوئه و پدرش الهاندرو کبلو هستند. اوایل زندگی، کابیو و خانواده اش در هاوانا و مکزیکو سیتی بودند .

کابیو در سال ۲۰۰۸ شهروندی آمریکایی را به دست آورد. او در دبیرستان میامی پالمیتو حضور داشت اما در سال تحصیلی ۲۰۱۲-۲۰۱۳، در حالی که او در کلاس نهم بود، تحصیلات آواز خود را ادامه داد. او بعدها دیپلم دبیرستان خود را به دست آورد.

خوانندگی کامیلا کابیو

خوانندگی کامیلا کابیو

او درگذشته عضو گروه فیفت هارمونی بود.
درهنگام بزرگ شدن او به آهنگ لاتین زبان مانند آهنگ های سلیا کروز و الهاندرو فرناندز گوش داد. خواننده های مورد علاقه او اد شیرن ، دمی لواتو و تیلور سوئیفت هستند. کابیو طرفدار گروه وان دایرکشن نیز است.
او در نوامبر ٢٠١٥ با خواننده ی کانادایی، شاون مندز همکاری داشت و تک ترانه ایی با نام “من میدانم تابستان گذشته چه کرده ایی” را منتشر کرد. در اکتبر ٢٠١٦ هم با رپر آمریکایی، ماشین گان کلی همکاری با عنوان “چیزهای بد” داشت.
وی سرانجام در تاریخ هجدهم دسامبر ٢٠١٦ اعلام کرد که از گروه فیفت هارمونی جدا شده است.

آهنگ «هاوانا» تک‌آهنگی از کامیلا کابیو است که در ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ منتشر شد.
این تک‌آهنگ در چارت‌های کانادا، اسکاتلند، لهستان، استرالیا، بریتانیا در رتبه اول و در چارت‌های والونیا، فرانسه، فنلاند، سوئیس، پرتغال، اتریش، فلاندرز، جزو ده ترانه اول قرار گرفت.

کارهای خیرخواهی کامیلا کابیو

کارهای خیرخواهی کامیلا کابیو

در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۶، کابیو اعلام کرد که با صندوق نجات کودکان مشارکت داشته‌است تا یک نسخه محدود “Love Only” برای طراحی آگهی در مورد مسائل مربوط به دسترسی دختران به آموزش و پرورش، مراقبت‌های بهداشتی و فرصت‌های موفق را برای ایجاد یک تیرچه طراحی کند. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶، کابیو تولید کننده بنی بلانکو و اعضای سازمان غیر انتفاعی OMG Everywhere به ایجاد یک خیریه “Power in Me” کمک کردند. کابیو همچنین با صندوق بهداشت کودکان، که غیر انتفاعی است که برای تأمین مراقبت‌های بهداشتی به خانواده‌های کم درآمد با کودکان مشغول است، همکاری می‌کند. در اواخر سال ۲۰۱۷، كابیو به لین-منیول میراندا و چندین هنرمند لاتین دیگر در آهنگ “تقریبا مثل دعا” پیوست تا به نفع آنهایی كه در پورتوریکو تحت تأثیر توفان ماریا قرار داشتند کمک کنند .

جوایز کامیلا کابیو

جوایز کامیلا کابیو

کامیلا کابیو موفق به کسب جایزه موسیقی ام‌تی‌وی اروپا، جایزه موسیقی آی هارت ریدیو، سه جایزه ماچ موزیک ویدئو آی هارت ریدیو، و جایزه زن در موسیقی بیلبورد، شده‌ است.

آلبوم های کامیلا کابیو

آلبوم های کامیلا کابیو

بازتاب (۲۰۱۵)
فیفت هارمونی (۲۰۱۷)
کامیلا (۲۰۱۸)

ادامه تصاویر کامیلا کابیو :

     

 

5/5 ( 1 نظر )


منبع : بیوگرافی خوانندگان در آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید