نمایندگی های پس از فروش شرکت سامسونگ

سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. آسمونی در این بخش به معرفی کوتاهی از شرکت سامسونگ می پردازد و تعدادی از نمایندگی های پس از فروش شرکت سامسونگ را معرفی می کند.

نمایندگی های پس از فروش شرکت سامسونگ

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته‌است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌سازی وارد شد.

پس از درگذشت لی بیونگ-چول در سال ۱۹۸۷ سامسونگ به چهار گروه مستقل تقسیم شد: گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول. از دهه ۱۹۹۰ سامسونگ فعالیت‌های خود را جهانی کرد که تمرکز اصلی آن را صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیم‌رساناها تشکیل می‌دادند.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، در سئول قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز، دفتر شبیه به مکعب روبیک سامسونگ در دره سیلیکون ساخته شد. این اقامتگاه ۳۰۰ میلیون دلاری سامسونگ به قدرت این کمپانی در دره سیلیکون افزوده‌است. این دفتر با عظمت که ۱٫۱ میلیون فوت مربع (حدوداً ۱۰۲ هزار متر مربع) مساحت دارد در سن خوزه، کالیفرنیا قرار گرفته و بنا دارد تا بیش از ۲۰۰۰ کارمند را در خود جای دهد. این سازه عظیم، خانه‌ای برای تیم تحقیق و توسعه (R&D) سامسونگ و همچنین واحد فروش و بازاریابی محلی آن خواهد شد. شمار کارکنان این گروه در سال ۲۰۱۴ نزدیک به ۴۸۹٬۰۰۰ نفر اعلام شد.

چشم‌انداز ترسیم شده برای آینده شرکت عبارت است از: تبدیل شدن به رهبر بازار دیجیتال جهان. شعار سامسونگ برای تحقق این چشم‌انداز، «شرکت دیجیتال» بودن است.

نمایندگی های پس از فروش شرکت سامسونگ

دفتر مرکزی نمایندگی های پس از فروش شرکت سامسونگ

خدمات پس از فروش IR1000

مديريت: شرکت سام سرویس

تلفن: 8255

فکس: —

شهر: تهران

آدرس: تهران

سامسونگ سنتر ونک کلیه محصولات

خیابان وليعصر,بالاتر از ميدان ونک,برج نگار,طبقه 5, واحد 2 (نمایشگاه و فروشگاه منحصربفرد کلیه محصولات سامسونگ با امکانات متفاوت)

پارکینگ برج نگار ( اگر جا باشد همراه با ورودیه ده هزار تومان)

88206529 – 88206530

88648329

negarcenter@samsungcenter.ir

شنبه الی پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب جمعه از ساعت 11 صبح الی 8 شب

سامسونگ سنتر جمهوری

خیابان جمهوری – تقاطع خيابان کارگر –پلاک 1205

بر جمهوری با هزینه پارکومتر..کوچه های اطراف رایگان

66488069 – 66952002 – 66491339

66952003

Jomhuri@samsungcenter.ir

شنبه الی پنج شنبه از ساعت 9.30 صبح تا 9.30 شب جمعه از ساعت 10 صبح الی 8.30 شب

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید