آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که بخواهید از صفحه دسکتاپ تان عکس یا فیلم بگیرید. آسمونی در این بخش آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر را منتشر می کند.

آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر

کاربران گرامی شما می توانید به راحتی با دکمه ی “Print Screen” را روی کیبورد اسکرین شات بگیرید.این دکمه در کیبورد به نام های  “Prt Sc”, “Prnt Scrn”, “Print Scrn” می باشد.

بعد از پیدا کردن این دکمه که اغلب روی کیبورد لپ تاب های بزرگ این دکمه بین “F12″ و “Scroll Lock” قرار دارد.شما می توانید به راحتی از  تمام صفحه کامپیوتر عکس بگیرید فقط با انتخاب دکمه “Print Screen.اما اگر قصد عکس گرفتن از  یک صفحه خاص یا یک برنامه خاص باید دکمه “Alt” را پایین نگه دارید و سپس “Print Screen” را بزنید.

بعد از انتخاب و زدن دکمه “Print Screen” عکس مورد نظر شمادر حافظه کامپیوتر ذخیره شده است که شما باید آن را در پوشه مورد نظر برای خود paste کنید.شما برای paste کردن عکس مورد نظر می توانید در قسمت فتوشاپ خود بروید و paste بزنید و آن را انتخاب و در محل دلخواه ذخیره کنید.اگر سیستم شما فتو شاپ ندارد می توانید از برنامه paint استفاده کنید.برنامه paint تمام سیستم ها دارند که شما می توانید آن را در دکمه Start و سپس “All Programs” را انتخاب کنید که بعد از ان باید روی “Accessories” کلیک نمایید که در آخر “Paint”مشاهده و انتخاب می کنید.

سپس بعد از باز شدن پنجره برنامه Paint  با زدن دکمه “Ctrl” “V” عکس گرفته شده را paste میکنید و  فایل مورد نظر را ذخیره مینمایید.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
    29 دی 1398

    امیر

نظر خودتان را ارسال کنید