دورتموند 3 – 2 بایرن مونیخ ؛ شگفت انگیز ، مانند دورتموند !

شب گذشته بازی دو تیم دورتموند و بایرن مونیخ در ورزشگاه وستفالن برگزار شد و تیم دورتموند موفق شد بایرن مونیخ را با برد بدرقه کند .

به گزارش آسمونی ، شب گذشته ( شنبه ) بازی دو تیم دورتموند و بایرن مونیخ برگزار شد که در نهایت تیم زرد پوش میدان موفق شد با نتیجه 3 بر 2 پیروز شود .

نیمه اول

نیمه اول را تیم بایرن مونیخ بهتر آغاز کرد و حملاتی را بر روی دروازه تیم دورتموند تدارک دید . در دقیقه 17 روی ارسال کیمیچ از سمت راست بر روی دروازه دورتموند ، ریبری با یک والی زیبا قصد در باز کردن دروازه داشت که ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت .

دو تیم در حال محک زدن یک دیگر بودند و کمی از تب و تاب بازی افتاده بود . در دقیقه 26 بالاخره گل اول بازی توسط لواندوفسکی به ثمر رسید . روی ارسال کیمیچ برای ریبری ، ریبری نیز با یک ارسال دوباره توپ را به کیمیچ رساند ، کیمیچ نیز توپ را به گنابری رساند و ارسال گنابری درون شش قدم به لواندوفسکی رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه سر دروازه را باز کرد .

اکثر حملات تیم بایرن مونیخ از سمت کیمیچ پایه ریزی می شد . در دقیقه 33 ارسال کیمیچ با ضربه سینه گنابری به لواندوفسکی رسید ولی توپ از جلوی او دور شد و ریبری پا به توپ شد ولی ضربه ریبری توسط هیتز دفع شد .

نیمه دوم

تیم دورتموند برای جبران گل خورده در نیمه دوم جلو کشید و خیلی زود مزد حمله دقایق ابتدایی خود را گرفت .

روی یک همکاری تیمی عالی رویس درون محوطه جریمه پا به توپ شد و نویر را مجاب به انجام خطا کرد و داور پنالتی برای تیم دورتموند اعلام کرد . در دقیقه 48 رویس پشت ضربه پنالتی ایستاد و بازی را به تساوی کشاند .

تنها 4 دقیقه بعد لواندوفسکی گل دوم تیم بایرن مونیخ را به ثمر رساند . کیمیچ ، همانند تمامی حملات بایرن مونیخ در این بازی ، در متن حمله قرار داشت . یک دو عالی از گنابری و مولر ، گنابری را به محوطه جریمه رساند و گنابری نیز توپ را به کیمیچ رساند و ارسال کیمیچ از ایتس عبور کرد و لواندوفسکی به راحتی دروازه خالی دوتموند را باز کرد .

تیم دورتموند در دقیقه 65 روی اشتباه مدافعین بایرن مونیخ در دفع توپ می توانست به گل تساوی برسد . اشرف حکیمی با بدست آوردن توپ یک پاس عرضی را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد ولی ضربه مارکو رویس از بالای دروازه به بیرون رفت .

گل تساوی در دقیقه 67 زده شد . پاس داهود از سمت راست به پیشچک رسید و ارسال کوتاه او درون محوطه جریمه با ضربه والی رویس همراه شد و توپ به زیبایی وارد دروازه تیم بایرن مونیخ شد .

گل سوم دورتموند توسط پاکو الکاسر به ثمر رسید . روی یک ضد حمله از بازیکنان دورتموند ، اکسل ویتسل توپ را به الکاسر رساند و الکاسر با نویر تک به تک شد و با یک ضربه چیپ زیبا دروازه تیم بایرن مونیخ را برای بار سوم باز کرد .

بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید