اتلتیکو مادرید 2 – 0 دورتموند ؛ انتقامی سخت در مترو پولیتانو

شب گذشته در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در گروه A ، دو تیم اتلتیکو مادرید و دورتموند با یک دیگر به رقابت پرداختند .

به گزارش آسمونی ، شب گذشته ( سه شنبه ) بازی دو تیم اتلتیکو مادرید و دورتموند در ورزشگاه مترو پولیتانو برگزار شد که در نهایت تیم میزبان توانست پیروز شود .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با برتری تیم اتلتیکو مادرید آغاز شد و در دقیقه 5 این تیم می توانست به گل اول برسد ولی ضربه کورئا دقیقا به همان جایی رفت که بورکی قرار داشت .

در دقیقه 11 روی حرکت عالی گریزمان و کالینیچ ، گریزمان درون محوطه جریمه به توپ رسید و با یک ضربه فنی می توانست دروازه بورکی را باز کند ولی ضربه اش در اختیار بورکی قرار گرفت .

حملات تیم اتلتیکو ادامه داشت و در دقیقه 33 به گل اول رسید .

حرکت عالی فیلیپه لوئیز و پاس کات بک عالی او با حرکت زیبای آنخل کورئا به سائول رسید و این بازیکن به زیبایی توانست دروازه دورتموند را باز کند . سانچو حین ورود توپ به درون دروازه ، با تلاش فراوان برای بیرون نگه داشتن توپ ، موفق نشد مانع از باز شدن دروازه شود و توپ بعد از برخورد به پای او تغییر مسیر داد و به گل تبدیل شد .

حملات اتلتیکو مادرید تمامی نداشت و می توانست در دقیقه 41 به گل دوم برسد . حرکت عالی توماس در بدست آوردن توپ و پا به توپ شدن کورئا ، یک موقعیت سه در برابر دو را برای بازیکنان اتکتیکو مادرید بوجود آورد ولی ارسال عالی کورئا با ضربه بد سائول همراه شد و به بیرون رفت .

در دقیقه 44 ، باز هم دروازه دورتموند به طرز خطرناکی تهدید شد . کورئا طبق معمول در ضمن حمله قرار داشت و پاس او به گریزمان رسید ولی ضربه گریزمان را بورکی برگشت داد و توپ برگشتی به سائول رسید که با تکل عالی پیشچک توپ به کرنر فرستاده شد .

نیمه دوم

نیمه دوم نیز با برتری تیم اتلتیکو مادرید همراه بود . در دقیقه 52 روی حرکت توماس پارتی درون محوطه جریمه دورتموند و پاس به عقب او ، رودریگو با یک شوت سنگین می رفت که دروازه دورتموند را باز کند ولی ضربه اش با اختلاف اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 61 باز هم حرکت عالی کورئا می رفت تا به باز شدن دروازه دورتموند بیانجامد ولی ضربه اش به تور بیرون دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

در دقیقه 65 بالاخره تیم دورتموند یک حمله خطرناک بر روی دروازه اتلتیکو مادرید ایجاد کرد . ارسال پاکو الکاسر از سمت راست بر روی دروازه اتلتیکو مادرید ، درون شش قدم با ضربه سر گوئریرو همراه شد ولی بدلیل سرعت بالای سانتر الکاسر توپ بعد از برخورد به سر گوئریرو از بالای دروازه به بیرون رفت .

گل دوم اتلتیکو مادرید در دقیقه 80 به ثمر رسید . ضد حمله از بازیکنان اتلتیکو مادرید و حرکت عالی توماس ، گریزمان را در موقعیت تک به تک قرار داد و توانست با یک ضربه زیرکانه دروازه دورتموند را برای بار دوم باز کند .

بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به اتمام رسید تا شاگردان فاوره بعد از مدت ها طعم تلخ شکست را چشیده باشند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید