پاری سن ژرمن 2 – 1 لیل ؛ پیروزی PSG با گل زنی شاه و شاهزاده

شب گذشته دو تیم پاری سن ژرمن و لیل به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم PSG  توانست بازی را با نتیجه 2 بر 1 پیروز شود .

به گزارش آسمونی ، پاری سن ژرمن شب گذشته در ورزشگاه خانگی خود میزبان لیل بود که در نهایت توانست با نتیجه 2 بر 1 در پارک دو پرنس مقابل تماشاگرانش پیروز باشد .

نیمه اول

بازی را تیم لیل بهتر آغاز کرد ولی این پاری سن ژرمن بود که موقعیت های بهتری ایجاد می کرد . در دقیقه 22 بازی روی پاس نیمار ، دی ماریا به توپ رسید و با دروازه بان  تک به تک شد ولی نتوانست دروازه را باز کند و مایگنان دروازه بان لیل دروازه تیمش را نجات داد و توپ به کرنر رفت .

ضربه کرنر در دقیقه 23 بر روی دروازه لیل ارسال شد و این بار مارکینیوش بود که می توانست دروازه را باز کند ولی ضربه سرش از درون شش قدم به بیرون رفت .

در دقیقه 30 بازی ، روی ضد حمله یاران پاری سن ژرمن ، توپ در اختیار امباپه بود و با یک پاس ، مونیر را درون محوطه پا به توپ کرد که ضربه مونیر عجولانه زده شد و از بالای دروازه به بیرون رفت .

روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 38 ، نیمار پشت توپ ایستاد و ضربه اش به توپ در حال ورود به دروازه بود که مایگنان توپ را به کرنر فرستاد . کرنر ارسال شده به روی دروازه توسط دی ماریا ، به خودی خود در حال ورود به دروازه بود که باز هم گلر لیل دروازه تیمش را در واپسین لحظات عبور توپ از خط دروازه نجات داد .

نیمه دوم

در نیمه دوم ، تیم پاری سن ژرمن یک پارچه حمله شد تا در زمین خودش امتیازی از دست ندهد . حملات پاری سن ژرمن البته راه به جایی نمی برد .

بالاخره تیم پاری سن ژرمن در دقیقه 69 به گل رسید . روی فرار امباپه و پاس عالی نیمار این بازیکن با دروازه بان در موقعیت تک به تک قرار گرفت و توانست با یک ضربه دیدنی به توپ از بیرون محوطه جریمه ، دروازه لیل را باز کند .

بعد از این گل بازی تا دقیقه 80 چیزی برای عرضه نداشت . در دقیقه 82 روی حرکت عالی نیمار ، توپ به وراتی رسید و این بازیکن نیز توپ را به امباپه سپرد ولی ضربه امباپه توسط دروازه بان لیل برگشت داده شد .

گل دوم پاری سن ژرمن در دقیقه 84 زده شد . روی حرکت زیبا و تمرین شده از امباپه و نیمار ، این بازیکن برزیلی پا به توپ شد و توانست با یک شوت از روی خط محوطه جریمه دروازه لیل را برای بار دوم باز کند .

در دقیقه 92 بازی ، روی ارسال بازیکنان لیل بر روی دروازه توپ به دستان کهرر برخورد کرد و داور اعلام پنالتی کرد . په په پشت توپ ایستاد و دروازه بوفون را باز کرد .

بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم پاری سن ژرمن به پایان رسید .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید