دادگاه تسنیم، فرارو و مردم سالاری برگزار شد

به گزارش آسمونی:پرونده محمد حسین خوشوقت، مدیرمسئول پایگاه خبری فرارو نیز به اتهام فعالیت و تبلیغ علیه نظام و با شکایت معاون قضایی دادستان کل کشور تشکیل شده بود که در این پرونده هم هیات منصفه مطبوعات متهم را مجرم نشناخت.

دادگاه رسیدگی به اتهام مدیران مسئول خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری فرارو و روزنامه مردم سالاری در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

رسیدگی به پرونده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری فرارو و روزنامه مردم سالاری صبح روز یکشنبه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

پرونده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم با شکایت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش افکار عمومی تشکیل شده بود که هیات منصفه مطبوعات پس از استماع دفاعیات متهم، مدیر مسئول خبرگزاری تسنیم را در ارتباط با اتهام انتصابی مجرم ندانست.

پرونده محمد حسین خوشوقت، مدیرمسئول پایگاه خبری فرارو نیز به اتهام فعالیت و تبلیغ علیه نظام و با شکایت معاون قضایی دادستان کل کشور تشکیل شده بود که در این پرونده هم هیات منصفه مطبوعات متهم را مجرم نشناخت.

در ادامه دادگاه پرونده مصطفی کواکبیان، مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری مطرح شد که این پرونده با شکایت دادستانی تهران و به اتهام نشراکاذیب و به قصد تشویش افکارعمومی تشکیل شده بود اما رسیدگی به آن تجدید و به زمان دیگری موکول شد.

منبع: عصرایران

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید