نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی

نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی - IHE

نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی – IHE

نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی

مجری نمایشگاه : شرکت نمانگر

محل برگزاری نمایشگاه : تهران – تهران – اتوبان چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 29 مهر تا 2 آبان

معرفی نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی

نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران (IRAN HVAC&R) از 29 مهر تا 2 آبان در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

آسمونی : نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران (IRAN HVAC&R) فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع مرتبط فراهم می آورد تا توانمندی ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند. نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های صنعتی داخلی و بین المللی برگزار می گردد.

این نمایشگاه طی سال های گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته با حضور ٥٠٧ شرکت صنعتی از ٣٠ کشور جهان در فضایی به مساحت ٣٠٥٤٧ متر مربع برگزار شده است.

شرکت های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می نمایند و از تعامل با دست اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت های تجاری موجود بهره می گیرند. نمایشگاه سیستم های سرمایشی و گرمایشی در این رویداد بزرگ صنعت تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، میزبان شما بوده و فرصت های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق خواهد نمود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید