دورتموند 4 – 0 اتلتیکو مادرید ؛ برد در شب اجرای یک بازی روان

تیم دورتموند شب گذشته به دیدار با اتلتیکو مادرید رفت و توانست با برد زمین مسابقه را ترک کند .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم دورتموند و اتلتیکو مادرید شب گذشته برگزار شد که با پیروزی پر گل تیم دورتموند همراه شد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات هر دو تیم همراه شد ولی حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر راهی به درون دروازه نداشت .

در دقیقه 30 روی فرار اشرف حکیمی از سمت چپ و پاس او به پولیسیچ رسید ولی ضربه فنی پولیسیچ از روی دروازه با اختلافی اندک به بیرون رفت .

گل اول بازی در دقیقه 38 زده شد . پاس عرضی اشرف حکیمی به اکسل ویتسل رسید و ضربه این بازیکن از پشت محوطه بعد از برخورد به مدافع پیش روی تغییر مسیر داد و دور از دستان اوبلاک وارد دروازه شد .

بازی در نیمه اول با همان تک گل ویتسل به پایان رسید .

نیمه دوم

تیم اتلتیکو مادرید برای جبران نتیجه در نیمه دوم جلو کشید و می توانست خیلی زود نتیجه را به تساوی بکشاند .

در دقیقه 50 بازی ، روی ارسال کرنر از سمت چپ به روی دروازه ، گودین توپ را با سر به سائول رساند ولی ضربه او بعد از نگه داشتن توپ با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 52 روی یک ضربه فنی دقیق از سائول توپ به تیرک دروازه بورکی برخورد کرد و وارد دروازه نشد و در ادامه داور مسابقه به اشتباه آفساید اعلام کرد تا موقعیت اتلتیکو از بین برود .

سائول نیگوئز بازیکن شوت زن تیم اتلتیکو مادرید سعی داشت تا بازی را به تساوی بکشاند ولی موفق به گل زنی نمی شد . در دقیقه 55 نیز روی یک شوت از راه دور دیگر نیز سائول دروازه بورکی را تهدید کرد که با واکنش خوب بورکی همراه شد .

گل دوم دورتموند بر خلاف روند بازی زده شد . ارسال اشرف حکیمی بر روی دروازه از سمت چپ ، به گوئررو رسید و توانست به راحتی دروازه را باز کند .

در ادامه در دقیقه 77 بازی تیم اتلتیکو اقدام به حمله کرد ولی ضربه بازیکنان اتلتیکو مادرید بعد از واکنش بورکی به تیرک دروازه برخورد کرد ولی به گل تبدیل نشد .

حملات تیم اتلتیکو ادامه دار بود ولی این تیم دورتموند بود که به گل می رسید . در دقیقه 83 روی فرار اشرف حکیمی از سمت چپ و پاس عالی ویتسل ، این بازیکن توانست با اوبلاک تک به تک شده و با یک پاس سانچو را پا به توپ کند و این بایکن نیز دروازه خالی را به راحتی باز کرد .

گل چهارم نیز در دقیقه 89 زده شد . روی پاس اشتباه مدافعین اتلتیکو مادرید ، رافائل گوئررو به توپ رسید و توانست با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند .

بازی در نهایت با برتری 4 بر صفر تیم دورتموند به پایان رسید .

 

 

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید