دورتموند 4 – 0 اشتوتگارت ؛ تیم فاوره شکست ناپذیر عمل می کند

تیم دورتموند توانست با نمایش یک بازی برتر در برابر اشتوتگارت به پیروزی برسد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم دورتموند و اشتوتگارت که در ورزشگاه مرسدس برگزار شد با برتری تیم دورتموند به پایان رسید .

نیمه اول

تیم دورتموند نیمه اول را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 2 توانست به گل اول برسد .

روی حرکت لارسن از سمت چپ ، پاس لارسن به رویس رسید و او نیز با یک پاس می خواست توپ را به الکاسر برساند که به پای مدافع اشتوتگارت خورد و توپ برگشتی به سانچو رسید و این بازیکن دروازه را باز کرد .

گل دوم دورتموند در دقیقه 23 زده شد . روی حرکات فوق العاده بازیکنان تیم دورتموند ، پاس رویس به پیشچک رسید و او با یک کات بک توپ را به رویس رساند و رویس نیز با یک ضربه تمام کننده دروازه را باز کرد . حرکت عالی الکاسر در پرش از روی توپ و گمراه کردن مدافعین تیم اشتوتگارت باعث شد تا رویس بدون مدافع بر سر راه خود ضربه را بزند و دروازه را باز کند .

گل سوم در دقیقه 25 زده شد . اشتباه مدافعین اشتوتگارت در دفع توپ و لو رفتن آن باعث شد الکاسر از اشتباه دروازه بان که جلو آمده بود استفاده کند و با یک ضربه چیپ تماشایی دروازه اشتوتگارت را برای بار سوم باز کند .

بازی در نهایت با همان 3 گل در نیمه اول به اتمام رسید .

نیمه دوم

حملات نصفه و نیمه تیم اشتوتگارت با واکنش های ساده رومن بورکی دفع می شد . اشتوتگارت توان حمله همه جانبه بر روی دروازه تیم دورتموند را نداشت . سیستم دفاعی و تبدیل دفاع به حمله در تیم دورتموند به خوبی صورت می گرفت و بازیکنان طبق خواسته فاوره سر مربی این تیم عمل می کردند .

روی ارسال کرنر بر روی دروازه دورتموند ، توپ در رفت و برگشت جلوی پای گنتنر قرار گرفت ولی ضربه این بازیکن در شش قدم به آسمان زده شد .

گل چهارم در دقیقه 84 زده شد . روی یک حمله زیبا از تیم دورتموند و اشتباه بازیکنان اشتوتگارت در خط دفاعی باعث شد تا فیلیپ از سمت راست به راحتی فضای خالی در اختیار داشته باشد و پاس پولیسیچ به او رسید و فیلیپ نیز با یک شوت دقیق و زمینی توانست دروازه را برای بار چهارم باز کند .

در نهایت بازی با نتیجه 4 بر صفر به نفع زنبور ها به پایان رسید تا با 20 امتیاز در صدر جدول باقی بمانند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید