بارسلونا 1 – 1 والنسیا ؛ عدم نتیجه گیری تیم های مطرح ادامه دارد

بازی دو تیم بارسلونا و والنسیا شب گذشته برگزار شد که با تساوی به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و والنسیا در ورزشگاه خانگی والنسیا یعنی مستایا برگزار شد که بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید .

نیمه اول

شادی بعد از گل گارای

بازی را در نیمه اول تیم والنسیا آغاز کرد و در همان دقیقه 2 به گل رسید ! جرارد پیکه نه چندان موفق در هفته های اخیر ، باز هم باعث گل خوردن تیم بارسلونا شد . روی ارسال کرنر از سمت چپ ، پیکه به صورت نشسته قصد در زدن ضربه سر داشت که توپ با برخورد به سرش جلوی پای گارای افتاد و این بازیکن توپ را وارد دروازه بارسلونا کرد .

تیم والنسیا توپ و میدان را در اختیار داشت و میتوانست دقیقه 5 نیز به گل برسد . گِِدِس با یک پاس کات بک توپ را به گامیرو سپرد و این بازیکن با یک پاس باتشوایی را پا به توپ کرد که ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 6 باز نیز پاس پارخو به کوندوگبیا رسید و این بازیکن با یک شوت فنی دروازه تیم بارسلونا را تهدید کرد که توپ با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت .

شادی بعد از گل مسی

در دقیقه 23 بالاخره دروازه والنسیا باز شد . حرکت عالی مسی و یک دو او با سوارز ، او را در موقعیت شوت زنی قرار داد که با یک شوت دقیق به گوشه دروازه توانست دروازه نتو را باز کند .

در دقیقه 38 بازی و روی یک ضد حمله تیم والنسیا میتوانست گل برتری را بزند . ارسال توپ از سمت راست توسط گامیرو به روی دروازه ، توپ به چریشف رسید ولی ضربه او توسط سمدو بلوکه شد و به گایا رسید که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت .

نیمه دوم

در دقیقه 47 والنسیا میتوانست به گل برتری دست پیدا کند . ضربه بیرون پای دنیس چریشف با اختلاف اندک از کنار دروازه تر اشتگن به بیرون رفت .

در دقیقه 74 بارسلونا خیلی به زدن گل برتری نزدیک شد ولی در لحظه آخر بازیکنان والنسیا موقعیت را از کوتینیو گرفتند . روی حرکت عالی مسی و پاس او برای سوارز ، این بازیکن اروگوئه ای توپ را به کوتینیو رساند و این بازیکن میتوانست با یک ضربه ساده دروازه را باز کند ولی درست در هنگام ضربه زدن به توپ ، بازیکنان والنسیا توپ را از جلو پای او دور کردند و نتو توپ را در اختیار گرفت .

بازی در نهایت با همان نتیجه 1 بر 1 نیمه اول ، به پایان رسید تا ناکامی های تیم بارسلونا و رئال مادرید کماکان ادامه داشته باشد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید