چلسی  3 – 0 ساوتهمپتون ؛ چلسی ، در انتظار صدر نشینی

شب گذشته بازی دو تیم چلسی و ساوتهمپتون برگزار شد که شاگردان ساری پیروز این میدان بودند .

به گزارش آسمونی ، تیم ساوتهمپون شب گذشته در ورزشگاه سنت ماری میزبان چلسی بود که بازی را با سه گل واگذار کرد و در خانه شکست را پذیرا شد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول پایاپای و با حملات هر دو تیم همراه بود . تیم ساوتهمپون بین دقایق 20 تا 30 موقعیت های زیادی بر روی دروازه چلسی ایجاد کرد . در دقیقه 25 روی یک حمله از بازیکنان ساوتهمپتون از جناح چپ ، سانتر برتراند از سمت چپ بر روی درازه اینگز را در موقعیت مسلم گل زنی قرار داد ولی توپ روی پای او جفت و جور نشد و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت .

صحنه گل هازارد

گل اول بازی در دقیقه 30 به ثمر رسید . اشتباه مدافعین ساوتهمپتون در دور کردن توپ و زیرکی بارکلی سبب شد توپ در اختیار او قرار بگیرد و این بازیکن با یک پاس هازارد را در موقعیت گل زنی قرار داد که هازارد نیز دروازه را به زیبایی باز کرد تا نتیجه 1 بر صفر به نفع تیم چلسی شود .

تنها 6 دقیقه بعد تیم ساوتهمپتون میتوانست روی یک ضد حمله گل تساوی را به ثمر برساند ولی گابیادینی به خود خواهی تمام توپ را پیش خودش نگه داشت و در نهایت با افزوده شدن مدافعین چلسی مجبور به شوت زنی از بیرون محوطه شد که توپ در اختیار کپا قرار گرفت .

بازی در نیمه اول با تک گل هازارد به پایان رسید .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با حملات بی سرانجام تیم ساوتهمپتون شروع شد . موقعیت های عالی ای که بازیکنان ساوتهمپتون با بی دقتی به بیرون میزدند در نهایت کار دست این تیم داد . برای مثال در دقیقه 50 بازی و روی سانتر خوب از سمت راست توسط هویبرگ به روی دروازه به برتراند رسید ولی شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت تا دروازه چلسی کماکان بسته بماند .

 

صحنه گل بارکلی

گل دوم چلسی در دقیقه 57 و توسط بارکلی به ثمر رسید . سانتر ویلیان از روی ضربه ایستگاهی به روی دروازه برای ژِیرو ارسال شد . این بازیکن با ضربه اکروباتیک توپ را به داخل محوطه شش قدم فرستاد و راس بارکلی به راحتی دروازه را باز کرد .

در دقیقه 79 بازی تیم ساوتهمپتون میتوانست اختلاف را به یک گل برساند که شوت از راه دور ردموند بعد از برخورد با نوک انگشتان کپا ، به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و دروازه کپا بسته باقی ماند . در آن سمت نیز آلوارو موراتا یک موقعیت تک به تک را روی برگشت توپ کرنر ارسالی از تیم ساوتهمپون  بدست آورد . ادن هازارد پا به توپ شد و با پاس در عمق موراتا را در موقعیت تک به تک قرار داد که شوت این بازیکن در اختیار مک کارتی قرار گرفت .

در دقیقه 83 بازی باز هم واکنش فوق العاده از کپا مانع باز شدن دروازه شد . حمله بازیکنان ساوتهمپتون و شوت دقیق اینگز به گوشه دروازه با واکنش عالی کپا همراه شد و توپ راهی کرنر شد تا همچنان تیم چلسی کلین شیت خود را حفظ کند .

صحنه گل موراتا

گل سوم چلسی در دقیقه 93 به ثمر رسید . یک دو هازارد با مارکوس آلونسو و در ادامه پس در عمق هازارد برای موراتا ، او را در موقعیت مسلم گلزنی قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه ساده به توپ دروازه را برای بار سوم بازکرد تا شاگردان ساری دست پر از این مسابقه خارج شوند .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید