دورتموند 4 – 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه

بازی دو تیم دورتموند و آگزبورگ که شب گذشته برگزار شد با نتیجه پرگل 4 بر 3 به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم دورتموند و آگزبورگ که در ورزشگاه وستفالن برگزار شد با برد تیم میزبان به پایان رسید .

نیمه اول

نیمه اول با حملات هر دو تیم آغاز شد . در دقیقه 15 بازی روی همکاری سانچو و رویس ، سانچو از سمت چپ نفوذ کرده و پا به توپ شد و با یک کات بک زیبا ، رویس را در موقعیت گل زنی قرار داد ولی ضربه رویس با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت .

شادی فینبوگاسن به همراه آندره هان بعد از گل اول آگزبورگ

گل اول در دقیقه 22 بازی زده شد . روی ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی ، آلفرد فینبوگاسن ضربه سر را زد که توپ بلوکه شد و جلوی پای خود او فرود آمد و در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که با یک ضربه دقیق توپ از بین پای بورکی وارد دروازه شد .

بازی در نیمه اول با همان تک گل فینبوگاسن به پایان رسید .

نیمه دوم

حملات تیم آگزبورگ در نیمه دوم ادامه داشت و میتوانست در دقیقه 48 اختلاف را به دو گل برساند . ضربه مایکل گریگوریش توسط بورکی برگشت داده شد و به فینبوگاسن رسید ، این بازیکن با ضربه سر توپ را به گوولیو رساند ولی والی این بازیکن توسط بورکی برگشت داده شد .

گل تساوی در دقیقه 61 زده شد . روی یک ضد حمله از بازیکنان دورتموند ، توپ به سانچو رسید و این بازیکن با یک پاس در عرض آلکاسر را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد .

تیم آگزبورگ بار دیگر جلو کشید و میتوانست تنها 2 دقیقه بعد از خوردن گل تساوی به گل برتری برسد . بعد ارسال توپ از سمت راست ، توپ از روی سر گرگوریش رد شد و به فینبوگاسن رسید که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه دورتموند برخورد کرد .

شادی فیلیپ ماکس بعد از گل دوم آگزبورگ

در دقیقه 71 گل برتری توسط ماکس زده شد . روی فرار فینبوگاسن از سمت راست ، توپ به این بازیکن رسید و او با ارسال توپ به داخل محوطه آندره هان را صاحب موقعیت کرد که پاس این بازیکن به ماکس رسید و او نیز توپ را به طاق دروازه بورکی زد تا آگزبورگ بار دیگر پیش بیافتد .

تیم دورتموند که بدنبال نباختن در زمین خودش بود حملات خود را از سر گرفت . در دقیقه 79 روی یک ضربه ایستگاهی و حرکتی تمرین شده توپ به الکاسر رسید و این بازیکن با یک ضربه والی زیبا دروازه را برای بار دوم باز کرد تا تیم دورتموند دوباره بازی را به تساوی بکشاند .

شادی پاکو آلکاسر بعد از گل دوم دورتموند

تیم دورتموند در دقیقه 83 گل سوم را به ثمر رساند . روی پاس زیبای اشرف حکیمی برای ماریو گوتزه ، این بازیکن توانست توپ را وارد دروازه کند و گل برتری تیمش را به ثمر برساند .

در ادامه این بازی زیبا و پر گل روی یک ضربه کرنر برای تیم آگزبورگ ، دروازه دورتموند برای بار سوم باز شد . در دقیقه 86 ارسال کرنر بسیار دقیق فیلیپ ماکس بر روی دروازه ، گریگوریش را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن نیز به زیبایی دروازه را باز کرد تا برای بار سوم کار به تساوی بکشد .

در نهایت در دقیقه 95 بازی ضربه ایستگاهی برای تیم دورتموند بوجود آمد که پاکو آلکاسر پشت توپ ایستاد و با یک ضربه بی نظیر دروازه را باز کرد تا هم ناجی تیمش باشد هم در این بازی بتواند سه گل بزند و هت تریک کند .

تیم دورتموند با این نتیجه در صدر جدول با 17 امتیاز ماندگار شد .

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید