آموزش سئو مستر آموز

ترکیب پرسپولیس مقابل السد مشخص شد

در برنامه نود شب گذشته ، ترکیب تیم پرسپولیس برای بازی مقابل السد توسط برانکو مشخص شد .

به گزارش آسمونی ، تیم پرسپولیس که دو فصل است که از قل و انتقالات محروم است ، برای بازی امروز به غیر از دروازه بان فقط 9 مهره اصلی تیم خودش را در اختیار دارد . بدلیل محرومیت کمال کامیابی نیا و محمد انصاری و مصدومیت حسین ماهینی ، برانکو ایوانکوویچ دستش نسبت به گذشته بسته تر است و باید از بازیکنان کم تجربه تر در این بازی استفاده کند .

بنا به گفته برانکو ایوانکوویچ ، آدام همتی یازدهمین بازیکن فیکس این دیدار در برابر السد است ، این بازیکن که ناجی تیم پرسپولیس در بازی با سپیدرود بود ، اکنون اعتماد برانکو را بدست آورده و درون ترکیب اولیه تیم پرسپولیس حاضر خواهد بود .

علیرضا بیرانوند در درون دروازه قرار خواهد داشت ، سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده به عنوان دو دفاع میانی حضور خواهند داشت و سیامک نعمتی به جای حسین ماهینی مصدوم در پست دفاع راست بازی خواهد کرد . این در حالیست که شایان مصلح در پست دفاع چپ به بازی خواهد پرداخت . احمد نوراللهی به عنوان هافبک دفاعی ، بشار رسن و امید عالیشاه به عنوان وینگر های راست و چپ و آدام همتی به عنوان هافبک تهاجمی در این دیدار حضور خواهند داشت . علی علیپور و گادوین منشا نیز به عنوان بازیکنان تیم پرسپولیس در خط حمله به همکاری خواهند پرداخت .

ترکیب تیم پرسپولیس برای بازی برابر السد
دروازه بان

علیرضا بیرانوند

مدافعین

سیامک نعمتی ، سید جلال حسینی ، شجاع خلیل زاده ، شایان مصلح

میانه ها

احمد نوراللهی ، بشار رسن ، امید عالیشاه ، آدام همتی

مهاجمین

گادوین منشا و علی علیپور

 

نظر خودتان را ارسال کنید