آث میلان 4 – 1 ساسولو ؛ برد شیرین روسونری مقابل ساسولوی شگفتی ساز

بازی دو تیم ساسولو و آث میلان شب گذشته در تریکولوره ورزشگاه تیم ساسولو برگزار شد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم آث میلان و ساسولو شب گذشته برگزار شد که با برتری تیم میلان به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات تیم آث میلان همراه بود و در دقیقه 3 ضربه سوسو به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد . دومین حمله مهم تیم آث میلان در دقیقه 25 انجام شد .

پاس چالهان اوغلو به کسیه رسید و این بازیکن با یک ضربه چیپ قصد بازکردن دروازه داشت ولی بازیکن تیم ساسولو روی خط دروازه توپ را برگشت داد و اجازه نداد دروازه باز شود . در دقیقه 30 پاس براردی به دی فرانچسکو رسید ولی شوت این بازیکن توسط دوناروما دور شد .

دفاع آباته و نجات دروازه میلان

حملات تیم ساسولو ادامه داشت و در دقیقه 33 میتوانست به گل برتری برسد . پاس بواتنگ از دوناروما رد شد و دی فرانچسکو میتوانست دروازه را به راحتی باز کند ولی حضور به موقع آباته مانع از باز شدن دروازه شد .

گل اول میلان در دقیقه 38 زده شد ، حرکت عالی کسیه و شوت او از بیرون از محوطه جریمه به گوشه دروازه تیم ساسولو رفت تا نتیجه بازی 1 بر صفر به نفع تیم میلان شود .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم هم با حملات تیم میلان همراه بود .

گل دوم میلان توسط سوسو

در دقیقه 48 شوت بی نظیر و فوق العاده سوسو از بیرون محوطه به زیبایی وارد دروازه تیم ساسولو شد تا نتیجه بازی 2 بر صفر شود . در دقیقه 54 و حمله به موقع تیم ساسولو این تیم میتوانست به گل برسد ولی بازیکن این تیم روی یک حرکت مشکوک به پنالتی متوقف شد ولی داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت . در دقیقه 55 روی یک حمله عالی از تیم میلان این تیم میتوانست به گل سوم برسد ، پاس کات بک سوسو به بوناونتورا رسید و این بازیکن با یک ضربه میتوانست دروازه را باز کند که با واکنش کانسیلی دروازه بان ساسولو همراه شد .

گل سوم میلان توسط کاستیخو

در دقیقه 58 دروازه ساسولو برای سومین بار باز شد ، پاس چالهان اوغلو به کاستیخو رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی توپ را به قعر دروازه ساسولو رساند .

تیم ساسولو بالاخره در دقیقه 67 به گل رسید روی یک حرکت تمرین شده ، پاس رودریگو به جوریچیچ رسید و این بازیکن توپ را به گوشه دروازه فرستاد .

گل چهارم میلان توسط سوسو

گل چهارم میلان توسط سوسو در دقیقه 93 به ثمر رسید . روی ضربه کاشته سوسو ، توپ به دیوار دفاعی برخورد کرد ولی توپ برگشتی با شوت زمینی سوسو همراه شد و وارد دروازه شد تا بازی با نتیجه 4 بر 1 به پایان برسد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید