اکران ویژه فیلم ویترین به کارگردانی عبدالرضا منجزی + تصاویر

مراسم اکران ویژه فیلم ویترین به کارگردانی عبدالرضا منجزی در خانه هنرمندان برگزار شد. به گزارش پورتال آسمونی ویترین نام فیلمی جدید از عبدالرضا منجزی است که در کارنامه هنری اش نویسندگی فیلمهایی چون متروپل مسعود کیمیایی ، شبکه زنده یاد ایرج قادری و همچنین کارگردانی فیلم شرقی با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی و شهره قمر دارد.

پست اختصاصی آسمونی

فیلم ویترین :

در فیلم جدید منجزی امیر زبده بازیگر نقش اصلی است. امیر معقولی فیلمبردار ، ژرژ پطرسی دوبلور و نیما اورکی آهنگساز است. محتوای این فیلم در این چند سال اخیر در سینمای ایران متفاوت است. حال و هوای فیلم بسیار خاص و فضاهای فوق العاده لاکچری ایران است برخلاف آنچه ما در این چند دهه در سینمای ایران شاهد آن هستیم.
.فيلم ويترين براي نمايش در دانشگاه بركلي ،مونترال و نيورك دعوت شده است و قرار است پس از نمايش در اين دانشگاه گفتگوي اينترنتي از طريق اسكايپ با عبدالرضا منجزي كارگردان اين فيلم به انجام برسد. مروري از صاحبنظران و فيلمساراني كه فيلم را ديده اند معتقدند ويترين بهترين ساخته عبدالرضا منجزي و فيلمي متفاوت از توليدات روز سينماي ايران است. حال و هواي فيلم لطيف خيال انگيز توصيف شده . كار امير زبده و موسيقي نيما اوركي و تدوين حميد موسوي انطور كه ميگويند از ويژگيهاي برجسته فيلم است. قرار است جداگانه ظرف روزهاي اخير ويترين براي اهالي رسانه و سينما نمايشي اختصاصي داشته باشد.

داستان فیلم نقش خیاطی را روایت می‌کند که درام عاشقانه ای با شریک زندگی و کاری اش دارد .دیالوگهای شاعرانه فیلم و فضای دل انگیز این فیلم بیننده را به یاد شاهکار جدید کارگردان مطرح هالیوود پل تومان اندرسون و خلق جدیدش فیلم شاهکاره فانتوم ترید میاندازد و بازی دانیال دی لوییس را تداعی می‌کند. فیلم ویترین مسلما یکی از شانسهای صددرصد نامزد ایران برای جشنواره های مطرح جهانی است .

ادامه تصاویر :

مهندس سعید زنگنه مدیر پورتال آسمونی در اکران فیلم ویترین در کنار امیر زبده بازیگر فیلم

پست اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید