چلسی 1 – 1 لیورپول ؛ اولین ایستگاه لیورپول در لیگ برتر

بازی دو تیم لیورپول و چلسی در چارچوب رقابت های هفته هفتم لیگ برتر انگلیس ، با نتیجه مساوی به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، این بازی که در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار شد با نتیجه مساوی 1 بر 1 خاتمه یافت و اولین نتیجه غیر از برد تیم لیورپول در این فصل از لیگ برتر انگلیس رقم خورد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات لیورپول همراه بود . در دقیقه 4 و روی اشتباه کانته ، صلاح پا به توپ شد ولی نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و  توپ به راحتی در اختیار کپا قرار گرفت . در دقیقه 10 بار دیگر صلاح پا به توپ شد و با کنار گذاشتن رودیگر اقدام به شوت زنی کرد که شوتش با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت . در دقیقه 21 و روی اشتباهات همیشگی دفاع نامنسجم تیم لیورپول ، ویلیان از سمت راست فرار کرد و با دروازه بان تک به تک شد که آلیسون با یک واکنش مناسب اجازه باز شدن دروازه اش را نداد .

تنها 3 دقیقه بعد ، دفاع بد بازیکنان لیورپول کار دست این تیم داد ، فرار هازارد از سمت چپ و پاس عالی کواچیچ به این بازیکن ، هازاد را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بازیکن نیز همین کار را کرد . با یک ضربه با پای چپ توپ را درون دروازه آلیسون قرار داد تا چلسی پیش بیافتد .

در دقیقه 31 روی فرار محمد صلاح و پاس عالی فیرمینو ، این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار گرفت و کپا را دریبل کرد و با ضربه ای قصد در بازکردن دروازه داشت که حضور عالی و به موقع آنتونیو رودیگر مانع از باز شدن دروازه شد .

نیمه دوم

در نیمه دوم بازی بیشتر دست بازیکنان چلسی بود . حملات تیم چلسی در نیمه دوم زهرناک نبود و به جایی ختم نمیشد . در دقیقه 57 روی بعد از شاتباه ویلیان توپ در محوطه جریمه به فیرمینو رسید و این بازیکن با یک پاس توپ را به مانه سپرد . این بازیکن با دریبل کردن آزپیلیکوئتا ، توپ را شوت کرد که با واکنش عالی کپا همراه شد .

در دقیقه 63 روی یک ضد حمله توپ به هازارد رسید و این بازیکن با آلیسون تک به تک شد ولی ضربه هازاد را آلیسون با یک واکنش استثنایی دفع کرد .

در دقیقه 69 حرکت عالی روبرتسون از سمت چپ و ارسال زمینی توپ ، شکیری میتوانست با یک اشاره به توپ دروازه را باز کند ولی توپ روی پایش جفت و جور نشد و به بیرون رفت .

در دقیقه 71 توپ ارسالی از سمت راست به میلنر رسید و این بازیکن با سانتر توپ از سمت چپ ، فیرمینو را دو موقعیت گل زنی قرار داد . ضربه فیرمینو با سر به توپ در حال ورود به دروازه بود و کپا کاملا مغلوب شده بود که توپ به پای داوید لوییز برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

در دقیقه 88 ، بالاخره لیورپول مزد حملاتش را گرفت ! این تیم با حملات خود در نیمه اول و دوم دو بار موقعیت عالی گلزنی را به لطف حضور مدافعین چلسی از دست داد تا در نهایت با شوت فوق العاده استوریج از فاصله ای دور به گل برسد . ژردان شکیری توپ را به استوریج پاس داد و این بازیکن با دید باز و یک ضربه فنی ، توپ را به قعر دروازه کپا فرستاد .

بازی در نهایت با تساوی 1 بر 1 دو تیم به پایان رسید و تیم منچستر سیتی بدلیل تفاضل گل بهتر در رده اول لیگ برتر انگلستان قرار گرفت .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید