منچستر سیتی 2 – 0 برایتون ؛ روی نوار پیروزی

بازی دو تیم منچستر سیتی و برایتون که عصر گذشته در ورزشگاه اتحاد برگزار شد با برتری سیتی به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم برایتون و منچستر سیتی با برتری دو گله سیتیزن ها همراه بود تا شاگردان گواردیولا با اعتماد به نفس به مصاف هوفنهایم بروند .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با برتری سیتی همراه بود . در دقیقه 18 بازی و نفوذ داوید سیلوا از سمت چپ ، این بازیکن با ضربه ای به توپ که بیشتر به شکل سانتر بود ، توپ را به تیر دروازه تیم برایتون کوبید . تنها 4 دقیقه بعد و این بار با حمله از جناح راست توسط رحیم استرلیگ و سانتر این بازیکن ، سرخیو اگوئرو قصد در بازکردن دروازه با یک ضربه قیچی داشت که توپ روی پایش جفت و جور نشد .

اما در دقیقه 29 بازی روی یک ضد حمله و فرار سانه از سمت چپ و ارسال زمینی این بازیکن در محوطه جریمه ، رحیم استرلیگ توانست دروازه تیم برایتون را باز کند .

در دقیقه 38 ، روی اشتباه مدافع برایتون ، رحیم استرلیگ پا به توپ شد و شوت زد که با واکنش دروازه بان برایتون همراه شد و توپ به کرنر رفت . آخرین موقعیت بازی در نیمه اول روی شوت از راه دور فرناندینیو رقم خورد ، این بازیکن با یک شوت سنگین از راه دور قصد در بازکردن دروازه برایتون داشت که با واکنش رایان ، دروازه بان برایتون همراه شد .

نیمه دوم

در نیمه دوم نیز تیم منچستر سیتی ، تیم برتر میدان بود و از همان دقایق ابتدایی حمله میکرد . در دقیقه 56 و روی سانتر بازیکنان سیتی از سمت راست ، لروی سانه میتوانست با یک ضربه سر ساده دروازه را باز کند ولی این بازیکن ترجیه داد که ضربه سرش را چکشی بزند که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 57 بازی موقعیتی برای شاگردان گواردیولا بوجود آمد که با بد شانسی از دست رفت . روی ارسال سادیو مانه از سمت چپ ، رحیم استرلینگ نتوانست به توپ ضربه بزند و توپ در محوطه جریمه تیم برایتون باقی ماند ، داود سیلوا به توپ رسید و با یک پاس توپ را به آگوئرو سپرد که شوت این بازیکن هم به دفاع تیم برایتون برخورد کرد و توپ برگشتی را داوید سیلوا با یک شوت سنگین راهی دروازه برایتون کرد که با واکنش عالی رایان همراه بود .

در دقیقه 64 سیتیزن ها به گل دوم رسیدند . روی حرکت عالی آگوئرو و به هم ریختن مدافعین این تیم ، این بازیکن استرلینگ را پا به توپ کرد و استرلیگ با فرار از سمت چپ و ارسال یک پاس کات بک توپ را به آگوئرو سپرد و این بازیکن با یک ضربه بغل پای ساده توپ را راهی گوشه دروازه برایتون کرد .

در ادامه تیم منچستر سیتی که به نتیجه دلخواهش رسیده بود با حملاتی نصفه و نیمه سعی در حفظ توپ داشت و نمیخواست اجازه حمله تیم برایتون را بدهد و موفق شد با همان نتیجه 2 بر صفر پیروز این میدان باشد .

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید