منچستر یونایتد 1 – 3 وستهام ؛ اخراج مورینیو ؟

عصر امروز و از ساعت 15:00 بازی دو تیم منچستر یونایتد و وستهام یونایتد انجام شد که با برتری تیم وستهام همراه بود .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم منچستر یونایتد و وستهام یونایتد در ورزشگاه لندن انجام شد که وستهام با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید .

نیمه اول

بازی با حملات تیم وستهام همراه بود و طبق معمول همیشه تیم مورینیو بدنبال اشتباهات تیم مقابل و استفاده از ضد حمله ها بود و دفاعی بازی میکرد . بی برنامگی تیم مورینیو و دعوا های داخل باشگاه نظیر درگیری مورینیو و پوگبا ، باعث عدم نتیجه گیری این تیم شده است .

گل اول توسط فیلیپه اندرسون

گل اول بازی در دقیقه 5 توسط فیلیپه اندرسون زده شد ، حرکت زابالتا از سمت راست و ارسال توپ روی دروازه و ناهماهنگی مدافعین منچستر یونایتد ، باعث شد تا اندرسون با یک ضربه ساده دروازه را باز کند .

گل دوم توسط یارمولنکو ( گل به خودی لیندلوف )

گل دوم بازی در دقیقه 43 و با شوت یارمولنکو زده شد . این بازیکن در داخل محوطه جریمه شوت زد و توپ در بین راه به لیندلوف برخورد کرد و تغییر مسیر داد و وارد دروازه د خیا شد .

نیمه دوم

در نیمه دوم نیز تیم وستهام برتری نسبی داشت و تیم یونایتد چشم به ضد حملات داشت . در دقیقه 71 بود که روی ارسال کرنر از سمت چپ برای بازیکنان منچستر یونایتد ، رشفورد توانست با یک ضربه پشت پا دروازه لوکاژ فابیانسکی را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند .

گل سوم توسط آرناتوویچ

هنوز زمان زیادی از گل رشفورد نگذشته بود که در دقیقه 74 ، با فرار آرناتوویچ و جایگیری بسیار بد بازیکنان یونایتد ، توپ به آرناتوویچ رسید و در موقعیت تک به تک قرار گرفت و توانست دروازه را برای بار سوم باز کند .

حملات منچستر یونایتد راه به جایی نبرد تیم وستهام که با دو گل اختلاف خیالش راحت بود به دفاع همه جانبه میپرداخت تا بازی به پایان برسد . در نهایت بازی با همان نتیجه 3 بر 1 به پایان رسید تا نتایج بد تیم یونایتد زیر نظر مورینیو ادامه داشته باشد . باید دید که مسئولان تیم یونایتد در مورد مورینیو چه تصمیمی خواهند گرفت او را نگه خواهند داشت یا اخراج میکنند و یا حتی خود مورینیو استعفا خواهد داد ؟

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید