پرسپولیس 0 – 0 استقلال ؛ کسل کننده ترین دربی جهان

بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال ساعت 18:30 به وقت ایران در ورزشگاه آزادی آغاز شد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران که عصر امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد با نتیجه ی بدون گل به پایان رسید . بازی به جز چند موقعیت نصفه و نیمه چیز دیگری برای عرضه نداشت و مطمئنا فوتبال دوستان سراسر ایران از تماشای این بازی کسل کننده خسته شدند .

نیمه اول

در نیمه ی اول بازی با احتیاط کامل دنبال می شد و تعداد موقعیت های خطرناک بازی به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسید . مهم ترین موقعیت استقلال تهران شوت چکشی روح الله باقری بود که براحتی در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت . در آن سمت میدان نیز حرکت از سمت راست احمد نوراللهی و ارسال وی بود که در حین ورود به دروازه توسط مهدی رحمتی دریافت شد .

نیمه دوم

در نیمه ی دوم نیز بازی بیش از پیش با احتیاط دنبال میشد و همان موقعیت های نیمه ی اول هم روی دروازه ها ایجاد نشد و بازیکنان دنبال باز کردن دروازه از راه دور بودند . شاید مهم ترین موقعیت بازی برای استقلال در دقیقه ی 65 حرکت فرشید اسماعیلی بود که ضربه ی نهایی او در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت . در آن سو نیز در دقیقه ی 85 مهم ترین موقعیت نیمه ی دوم برای پرسپولیس ایجاد شد که ضربه ی کرنر بشار رسن روی سر کمال کامیابی نیا جفت و جور نشد و به بیرون رفت .

با توجه به سخنان برانکو و شفر قبل بازی مبنی بر تهاجمی بازی کردن دو تیم ، انتظار یک بازی دیدنی را داشتیم که متاسفانه در زمین پیاده سازی نشد و جز هدر دادن وقت برای تماشاگران داخل خانه و پول برای تماشاگران بازی در ورزشگاه بخصوص طرفداران دو آتیشه ای که از شهر های دیگر برای تماشای این بازی آمده بودند نداشت .

حتی این شیوه ی بازی برای دو تیم نیز سودی نداشت ، مصدومیت و از دست دادن ادامه ی فصل برای حسین ماهینی بدلیل پاره کردن رباط صلیبی ، خطا ها و کارت های زرد بی دلیل ، و یا حتی از دست دادن تماشاگر و طرفدار . همانند وضعیت هم اکنون باشگاه استقلال که با اینکه وضعیت سهم تماشاگران 50 – 50 بود باز هم قسمت متعلق به باشگاه استقلال پر نشد .

خلاصه : بازی ارزش دیدن نداشت ، دو تیم کاملا مشخص بود که به دنبال حمله کردن نیستند و اگر احیانا بازی را نتوانستید نگاه کنید چیز خاصی را از دست نداده اید .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید