دورتموند 7 – 0 نورنبرگ ؛ ارتش زنبورها در حال نیش زدن

شب گذشته ( چهارشنبه ) بازی دو تیم دورتموند و نورنبرگ برگزار شد که با پیروزی تیم میزبان همراه بود .

به گزارش آسمونی ، تیم دورتموند شب گذشته حریفش را با هفت گل در هم کوبید . این بازی که در ورزشگاه خانگی تیم دورتموند یعنی وست فالن برگزار می شد مملو از تماشاگران تیم میزبان بود و بازی پر گلی را از نزدیک شاهد بودند .

نیمه ی اول

بازی در نیمه ی اول با حملات تیم دورتموند آغاز شد و در دقیقه ی 9 ، لارسن توانست دروازه را باز کند . روی یک حرکت انفرادی از کریستین پولیسیچ ، این بازیکن پس از جا گذاشتن چند بازیکن تیم نورنبرگ با پاس در عمقی عالی لارسن را پا به توپ کرد و این بازیکن از زاویه ای بسته با یک ضربه ی چیپ توانست دروازه را باز کند .

تیم دورتموند بعد از این گل باز هم به حملات خود ادامه داد ولی نتوانست گلی به ثمر برساند تا اینکه با یک شوت بیرون از محوطه توسط مارکو رویس دروازه ی نورنبرگ برای بار دوم در دقیقه ی 31 باز شد . توپ پس از جدا شدن از پای مارکو رویس به مدافع تیم نورنبرگ برخورد کرد و با تغییر مسیر در دروازه قرار گرفت و بازی در نیمه ی اول با نتیجه ی 2 بر صفر به نفع تیم دورتموند به پایان رسید .

نیمه ی دوم

بازی در نیمه ی دوم نیز با حملات تیم دورتموند همراه بود و در دقیقه ی 48 روی یک ضد حمله و پاس عرضی مارکو رویس ، اشرف حکیمی توانست با یک شوت دقیق دروازه را برای بار سوم بازکند . گل چهارم بازی در دقیقه ی 57 به ثمر رسید ، جایی که روی همکاری مارکو رویس و لارسن ، این بازیکن آلمانی وارد محوطه ی جریمه شد و پس از دریافت پاس از لارسن توانست دروازه را برای بار چهارم باز کند .

حملات تیم دورتموند تمامی نداشت و روی یک حمله ی دیگر تیم دورتموند میتوانست به گل برسد . ضربه ی سر کریستی پولیسیچ را دروازه بان برگشت داد ولی روی تعلل دفاع تیم نورنبرگ ، مانوئل آکانجی توپ را بدست آورد و دروازه را باز کرد تا نتیجه 5 بر صفر به نفع دورتموند شود .

گل ششم تیم دورتموند روی حرکت هوشمندانه ی توماس دلانی در دقیقه ی 85 به ثمر رسید . این بازیکن با دید بسیار بازی که داشت سانچو را در موقعیت فرار دید و با ارسال پاس در عمق او را صاحب توپ کرد و این بازیکن در مصاف تک به تک توانست دروازه را باز کند .

گل هفتم تیم دورتموند نیز روی حرکت سانچو به ثمر رسید ، فرار او از سمت چپ و ارسال یک پاس تو در ( کات – بک ) ، جولین وایگل پا به توپ شد و با یک ضربه ی زمینی دروازه را باز کرد تا جشنواره ی گل تیم دورتموند کامل شود .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید