چلسی 0 – 0 وستهام یونایتد ؛ چکش ها جلوی چلسی را گرفتند

عصر روز گذشته دو تیم چلسی و وستهام یونایتد در ورزشگاه لندن به صف آرایی پرداختند .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم چلسی و وستهام بدون گل به پایان رسید تا لیورپول در صدر جدول یکه تازی کند . شاگردان مائوریسیو ساری در این بازی نتوانستند دروازه ی وستهام یونایتد را باز کنند و بازی با نتیجه ی بدون گل تمام شد .

تیم وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست روی دو موقعیت به گل برسد ، مایکل آنتونیو میتوانست در هر دو موقعیت دروازه ی چلسی را باز کند ولی موفق به این کار نشد . دقایقی بعد انگولو کانته با یک ضربه ی سر میتوانست دروازه ی تیم میزبان را باز کند که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت تا بازی در نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان برسد .

در نیمه دوم با تعویض اولیویه ژیرو و آمدن آلوارو موراتا ، فاز هجومی تیم چلسی تغییر کرد و توانست چند موقعیت خطرناک را ایجاد کند . روی یکی از این حملات باز هم با بی دقتی موراتا توپ به صورت لوکاژ فابیانسکی ، دروازه بان تیم وستهام ، برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . مهم ترین حمله ی تیم وستهام نیز توسط یارمولنکو به هدر رفت جایی که اسنودگراس با یک سانتر تماشایی او را در موقعیت گل زنی قرار داد ولی این بازیکن اوکراینی قدر این موقعیت را ندانست تا بازی با نتیجه ی مساوی به پایان برسد و تیم لیورپول در صدر جدول باقی بماند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید