پیام نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان؛ عوامل مزدور دشمن دنبال انشقاق هستند

به گزارش آسمونی:آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و استاندار خوزستان در پیامی مشترک ضمن محکوم‌کردن جنایت تروریست‌ها به بازماندگان شهدا تسلیت گفتند.

 در پی حادثه تروریستی روز گذشته در اهواز، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پیام مشترکی صادر کردند.

متن این پیام به این شرح است؛

 بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز، که با قصد به شهادت رساندن هم‌میهنان عزیزمان صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و ملت شریف ایران را نمایان کرد.

دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی و عوامل مزدور آنها تصور می‌کنند با حرکات تروریستی و ضدمردمی، می‌توانند در بین مردم شریف خوزستان انشقاق ایجاد کنند. آنها باید بدانند با هوشیاری مردم و مسئولان در دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور حرکات کور آنها هیچ‌گاه به نتیجه نخواهد رسید و مردم خوزستان ثابت‌قدم‌تر از گذشته در کنار همدیگر برای اعتلای ایران عزیز تلاش خواهند کرد.

حمله تروریست‌ها به مراسم رژه نیروهای مسلح به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز که منجر به شهادت و زخمی شدن تنی چند از هموطنان عزیزمان شد مایه تأثر و تألم گردید.

ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های معظم شهدا، مقام معظم رهبری، دولت و ملت شریف ایران، امیدواریم همچون همیشه با وحدت، عزت و اقتدار، رهروی خون شهیدان باشیم.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید