بیوگرافی دریک ، خواننده آهنگ معروف in my feelings

دریک خواننده ، رپر و بازیگر کانادایی است . او بیشتر بخاطر آهنگ in my feelings در چالش معروف kiki(کی کی) بین کاربران اینستاگرام شناخته شده است . با آسمونی همراه باشید تا با او بیشتر آشنا شوید .

بیوگرافی دریک :

اوبری دریک گراهام (زاده ۲۴ اکتبر، ۱۹۸۶) که با نام دریک شناخته می‌شود یک رپر و بازیگر کانادایی است . دریک در تورنتو کانادا به دنیا آمد . او اولین بار با شخصیت “جیمی بروکس” در سریال تلویزیونی “The Next Generation” بین مردم شناخته شد. مهمترین همکاری دریک به همراه لیل وین بود که ابتدای این همکاری از کنسرت ماه جون آغاز شد و همین باعث شد تا لیل وین نقش اساسی را در اولین آلبومی که دریک منتشر کرد با نام “Thank Me Later” را داشته باشد؛ که این آلبوم که در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۰ منتشر شد مقام اول “بیلبورد ۲۰۰ ” را بدست آورد. او به عنوان بهترین خواننده سیاه پوست کانادایی نیز شناخته میشود. دریک به جز لیل وین با خوانندگانی همچون امینم و کانیه وست نیز همکاری زیادی داشت.

چالش kiki :

یک از آهنگ های دریک به نام in my feelings در یک چالش اینستاگرامی به نام کی کی معروف شد .
چالش kiki به این صورت است که شخصی که می خواهد چالش را اجرا کند، از ماشین پیاده می شود و در حالی که ماشین در حال حرکت است در کنار ماشین با حرکتی شبیه به رقص شروع به قدم زدن می کند و در حال قدم زدن شخص از ماشین آهنگ in my feelings با صدای دریک پخش می شود.
نخستین کسی که این چالش را انجام داد «شیگی» مجری برنامه The Shiggy Show بود، او فیلمی از خودش منتشر کرد که در حال رقصیدن با این ترانه بود.
به دلیل بداهه بودن حرکاتش این فیلم به سرعت منتشر شد و تعداد بازدید کنندگان آن به شش میلیون نفر رسید و پس از آن بیش از ۱۵۰ هزار نفر در کمتر از یک هفته در چالش رقص کیکی شرکت کردند.

آلبوم های دریک :

۲۰۰۹: So Far Gone
۲۰۱۰: Thank Me Later
۲۰۱۱: Take Care
۲۰۱۳: Nothing Was The Same
۲۰۱۵: If You’re Reading This It’s Too Late
۲۰۱۶:views
۲۰۱۷:more life
2018:scorpion

فیلم های دریک :

۲۰۰۸ چارلی بارلت جونز
قانون موکی چت والترز فیلم کوتاه
۲۰۱۱ Breakaway

مجموعه های تلویزیونی دریک :

۲۰۰۱ Blue Murder جوی تامازین ۱ قسمت
دگراسی : نسل بعدی جیمی بروکس ۱۳۹ قسمت
۲۰۰۲ Soul Food فردریک ۱ قسمت
Conviction تین فیش فیلم تلویزیونی
۲۰۰۵ Best Friend’s Date داتر ۱ قسمت
Instant Star دریک ۱ قسمت
۲۰۰۸ The Border گوردون هاروی ۱ قسمت
۲۰۰۹ Being Erica کن ۱ قسمت
Sophie کن ۱ قسمت
Beyond the Break دریک ۱ قسمت

دریک و لیل وین

دریک و امینم

دریک و کانیه وست

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید