زیدان- رونالدو ؛ آغاز یک فصل مشترک دیگر؟

شاید دوباره به زودی شاهد همکاری مجدد زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو باشیم.

به گزارش آسمونی ، در تابستان امسال شاهد رخ دادن اتفاقات عجیب فراوانی در باشگاه رئال مادرید بودیم و در عرض تنها چند هفته، زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو که 2 عنصر مهم قهرمانی های متوالی این تیم در لیگ قهرمانان در سالهای اخیر بودند، از جمع کهکشانی ها جدا شدند.

اما کالچومرکاتو اعلام کرد زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی فصل بعد هدایت یوونتوس را بر عهده خواهد گرفت و می تواند جانشین ماکسی آلگری لقب گیرد.

از زمان جدایی از رئال مادرید، زیزو پیشنهادات زیادی را برای مربیگری رد کرده و شایعاتی مبنی بر تمایل منچستریونایتد به انتصاب او به جای ژوزه مورینیو و همچنین تیم ملی فرانسه نیز شنیده شده اما انگار نیمکت یوونتوس شغل مورد علاقه زیدان است و او می خواهد به جایی بازگردد که دوران درخشش وی از آنجا آغاز شد.

اگر ماکسی آلگری امسال هم نتواند با یوونتوس لیگ قهرمانان را فتح کند، ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شود و زیدان به جای او هدایت بیانکونری را در دست گیرد؛ اگر این اتفاق رخ داد هواداران یوونتوس می توانند با توجه به حضور رونالدو و زیزو که در سالهای اخیر متخصص درخشش در اروپا بوده اند، به فتح این عنوان بعد از سالها امیدوار باشند.

منبع: Varzesh3

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید