ماجرای عکسهای جنجالی ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر + بیوگرافی او

ریحانه پارسا بازیگر جوانی است که در سریال پدر معروف شد . بیوگرافی ، تصاویر و جدیدترین خبرهای او را در آسمونی ببینید .

بیوگرافی ریحانه پارسا :

ریحانه پارسا متولد 1372 در تهران، بازیگر است .
او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 1394 است که بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، می گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم .
حضور او در تلویزیون با بازی در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی که تابستان 1397 پخش شد، اتفاق افتاد . وی در این سریال یکی از نقش های اصلی این مجموعه دختری به نام لیلا را ایفا نمود که نقش مقابل او را سینا مهراد ( سینا سهیلی ) ایفا کرده است .
سریال پدر از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 از شبکه دو به روی آنتن رفت .

ماجرای عکسهای مدلینگ ریحانه پارسا :

اولین حاشیه دنیای بازیگری ریحانه پارسا بعد از سریال پدر اتفاق افتاد . ماجرا از آنجا شروع شد که سازندگان «پدر» در صفحه اصلی سریال پدر خطاب به ریحانه پارسا نوشتند: ما عاشق نقش ها می شویم نه نقش پردازان!
همچنین حامد عنقا کارگردان سریال اعلام کرد فصل دوم این سریال بر نقش مهدی سلطانی تاکید خواهد کرد و هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها ندارد .

جنجال ها از زمانی شروع شد که ریحانه پارسا با انتشار عکس‌هایی در صفحه شخصی اش خبر از فعالیت در عرصه مدلینگ داد. انتشار تصاویر او، موجی از واکنش‌ها را به همراه داشت. برخی به تفاوت این تصاویر با نقشی که او در سریال پدر بازی کرده و با آن به شهرت رسیده انتقاد داشتند. او اما در پاسخ به انتقادات گفت که از لحاظ زندگی شخصی هیچ‌گونه شباهتی به لیلای سریال پدر ندارد.

او در اینستاگرام نوشت : «از همین پست میگم، اگر این روز‌ها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره، بی‌هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست… این عکس‌ها صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهتی (ظاهری) به لیلای دیده شده نداره.»
او هر عکسی که مرتبط با سریال پدر بود را حذف و مجموعه‌ای عکس منتشر کرد که در آن اسپانسری مشخص دارد و عکس‌ها در جهت تبلیغات اسپانسر است.
تا اینکه بعد از انتقادات مختلف ، او عکس‌های اسپانسردار که به لحاظ پوشش ظاهری با نقش لیلا در سریال پدر تفاوت داشت را دوباره حذف کرد و عکس‌هایی از سریال پدر و پشت صحنه آن را به صفحه اینستاگرامش باز گرداند.

نحوه انتخاب ریحانه پارسا در سریال پدر از زبان خودش :

من حدود 250نفر از کسانی که حتی برخی از آن‌ها در کارهای کمتر دیده شده، بازی کرده یا تئاتری بودند، برای این نقش تست داده بودند و خدا را شکر می‌کنم که توانایی‌های من به چشم آقای عنقا و توفیقی آمد.
در سال‌هایی که مشغول تحصیل بودم، همیشه دوست داشتم با نقشی وارد فضای حرفه‌ای شوم که چالش داشته باشد تا بتوانم در آن جایی که می‌توانم خودم را نشان بدهم. البته یک نگرانی هم داشتم که نکند با کار قبلی آقای عنقا یعنی «تنهایی لیلا» و لیلای آن سریال مقایسه شوم.

لیلا یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتی که در دانشگاه می‌افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است. نقش حامد را سینا مهراد بازی می‌کند و من در این کار با چهره‌هایی چون مهدی سلطانی و لعیا زنگنه که پیش از این سال‌ها مخاطب بازی‌های درخشانشان بوده‌ام، همبازی هستم .

” بیوگرافی سینا سهیلی ( سینا مهراد ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر را هم ببینید “

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید