تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر ( بخش دوم )

 

عکس های خاطره انگیز لیگ برتر ( بخش دوم – پایانی )  /   اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

در بخش اول خاطرات تصویری لیگ برتر فوتبال ایران، نگاهی داشتیم بر بازیکنان و تیمهایی که در ادوار اولیه لیگ در این رقابت ها حضور داشتند. در این بخش، مرور خاطرات تصویری لیگ برتر فوتبال ایران را ادامه خواهیم داد.

عابربانک وارد می شود! حسین هدایتی دولابی به لطف ثروت خود وارد فوتبال شد و پس از آن که در استیل آذین ریخت و پاش فراوانی کرد، به دنبال سقوط تیم خود ترجیح داد دورادور از پرسپولیس حمایت کند. علی پروین هم در ماشین دیده می شود.

اعتراش جیووانی می سرمربی سایپا در پایان بازی با سپاهان به داوری مسابقه. سایپا در اولین ادوار لیگ برتر از مربیانی چون این مرد ایتالیایی استفاده کرد و بعدها رو به دانش! محمد مایلی کهن و مجید جلالی آورد!

عماد رضا مهاجم سپاهان در بازی با پاس و جدال با کوشکی بازیکن تیم تهرانی دیده می شود. اندکی دورتر عبدالوهاب ابوالهیل دیگر بازیکن عراقی سپاهان هم نظاره گر بازی است. این بازیکنان، دو نفر از نسل طلایی فوتبال عراق بودند که در آسیا و المپیک به تمامی افتخارات ممکن دست یافتند.

لوکا بوناچیچ مربی بداخلاق و منضبط کروات فولاد را در ایران سوم کرد( فصل 83-82)، دوبار در سالهای 85 و 86 سپاهان را قهرمان جام حذفی کرد و این تیم را نایب قهرمان اسیا نمود. پس از آن از ایران رفت و وقتی بازگشت مس کرمان را به دور دوم لیگ قهرمانان رساند.

سال 1389 و جدال دو رکورددار نقل و انتقالات. مازیار زارع با ملوان شروع کرد، به پرسپولیس رفت و دوباره در ملوان بازی کرد. مهدی سید صالحی هم تقریبا در تمام تیمهای لیگ بازی کرد. پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، استقلال خوزستان و…!

به نظر شما علی دایی در حال خوشحالی است یا اعتراض به داوری؟! دایی در تیم های مختلفی چون پرسپولیس، راه آهن، صبا و سایپا بارها و بارها با حربه اعتراض، شدیدا داوری را به سود تیم خود کرد.

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید