کی‌روش ، خواهان بازگشت سردار به تیم ملی شد

سرمربی تیم ملی فوتبال خواهان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی شد.

به گزارش آسمونی ، با گذشت حدود دو هفته از خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی هنوز موضع قطعی این بازیکن درباره تصمیمش اعلام نشده و خیلی ها منتظر آینده هستند تا تکلیف بهترین گلزن فعلی را متوجه شوند. سردار هنوز خودش هم اظهارنظری در این خصوص نکرده و مشخص نیست آیا با نزدیک شدن به اردوی بعدی تیم ملی برای جام ملت های آسیا او بازهم پیراهن ایران را برتن خواهد کرد یا خیر. خصوصا اینکه خیلی ها بعد از خداحافظی سردار این تصمیم مهاجم تیم ملی را احساسی دانستند و حتی گاها آزمون را متهم نیز کردند.

در این شرایط کارلوس کی روش ابراز امیدواری کرد که سردار نظرش را تغییر دهد و به تیم ملی برگردد. در حالی که هنوز کی روش خودش مشخص نیست در جام ملت های آسیا روی نیمکت ایران خواهد نشست یا خیر، او خواهان بازگشت سردار به تیم ملی شده و شاید این موضوع یک پیام دارد و آن هم علاقه کی روش برای ماندن در تیم ملی حداقل تا جام ملت های آسیا است.

کی روش در گفت و گو با خبرگزاری رسمی روسیه(تاس) با اعلام این موضوع گفت: «جام جهانی 2018 روسیه تمام شد. باید تمام احساساتمان تا دو ماه آینده فروکش کند. طبیعی است که وضعیت خوبی نیست و من متاسفم که سردار آزمون تصمیم به خداحافظی از تیم ملی را گرفت. در آینده نزدیک با او صحبت خواهم کرد و امیدواریم او به اردوی تیم ملی برگردد.»

کی روش در صحبت های خود اعلام کرده برای بازگشت سردار با او صحبت خواهد کرد؛ این موضوع در شرایطی محقق می شود که کی روش بخواهد در تیم ملی به کارش ادامه دهد.از این رو سرمربی پرتغالی ایران در جام جهانی روسیه در گذشته در مواجهه با بازیکنانی که احساسی یا عقلانی از تیم ملی خداحافظی کردند، هرگز چنین موضعی نگرفت. در گذشته نفراتی مثل مهدی رحمتی، هادی عقیلی، قاسم حدادی فر، شهاب گردان و…. بودند که در مقاطع زمانی مختلف تصمیم به خداحافظی گرفتند اما کی روش با اعلام این موضوع که برایشان آرزوی موفقیت می کند، از کنارشان ساده گذشت. حتی در ماجرای مهدی رحمتی بسیاری از اهالی فوتبال واسطه شدند تا او برگردد و بتواند بار دیگر برای تیم ملی بازی کند. خود او نیز بارها پشیمانی اش را اعلام کرد اما کی روش پای اصولش ایستاد و حتی رحمتی را دعوت نکرد.

حالا اما سردار آزمون اولین موردی است که کی روش مخالفتش با خداحافظی یک ستاره را اعلام می کند و حتی حاضر می شود با او برای بازگشت صحبت کند. البته سردار آزمون بعد از تصمیمش در مصاحبه ای گفته بود که با کی روش درباره خداحافظی مشورت کرده و حالا این حرف های سرمربی تیم ملی تناقض ایجاد می کند.

باید منتظر ماند و دید در اینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد. اول اینکه ایا کی روش به کارش در تیم ملی ادامه می دهد و مساله بعدی ماجرای سردار آزمون است که احتمال می رود خیلی سریع از تصمیمش درباره خداحافظی از تیم ملی برگردد.

منبع: Varzesh3

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید