لاغر شدن عجیب جواد خیابانی ، گزارشگر فوتبال + بیوگرافی او

جواد خیابانی

جواد خیابانی یکی از گزارشگران قدیمی فوتبال در تلویزیون است. کمتر کسی پیدا می شود که او را نشناسد! آسمونی در این بخش از اوضاع و احوال جواد خیابانی و بیوگرافی او می گوید که در ادامه می بینید .

لاغری عجیب جواد خیابانی

لاغری عجیب جواد خیابانی

لاغری عجیب جواد خیابانی :

چند روزی است تصویری از جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال در فضای مجازی منتشر شده که نشان‌دهنده کاهش وزن شدید وی در مدت زمان نه چندان زیادی است. اما این تصویر برخی از مردم و اهالی ورزش را نگران کرد و پیام‌های متعدد و شایعاتی هم رد و بدل شد. تا اینکه جواد خیابانی گزارشگر، مجری و تهیه‌کننده ورزشی که مدت‌هاست در قاب تلویزیون کمرنگ‌تر شده درباره شایعات اخیر پیرامون سلامتی‌اش بیانیه‌ای منتشر کرد:

“درود فراوان به تمام ملت بزرگ ایران و دوستداران ورزش، راست این است که دوست دارم حال من و سرزمینم خوب باشد و امیدوارم که ایران همیشه سربلند بماند . من خوبم و احساس خوبی دارم از اینکه مردم مهربان کشورم نسبت به فرزند خودشان مهر دارند و نگرانش بوده‌اند. این احساس خوب که از سوی این ملت بزرگ به من رسیده دلیلی است برای آرامش بیشتر من تا در پایان لیگ و فصل فوتبال پُرکاری که داشتیم کمی به خود بیندیشیم و برای فصل جدید پر انرژی‌تر و بهتر در خدمت این کشور و مردم پرغرورش باشیم.

ارادتمند همه مردم خوب ایران. یک نفر از همین مردم: جواد خیابانی”

بیوگرافی جواد خیابانی :

جواد خیابانی (زادهٔ ۲۷ آبان ۱۳۴۵، کرج) گزارشگر و مجری برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

برنامه‌های تلویزیونی

آسمونی : جواد خیابانی از سال ۱۳۷۳ تا به حال در بیش از ۴۰ برنامه مختلف، به عنوان تهیه‌کننده شرکت داشته که برخی از آن‌ها فهرست شده‌است.

  •   معرفی ورزش‌ها، سال ۱۳۷۳- شبکه سه
  • ایران در جام جهانی، ۱۳۷۵ – شبکه یک
  • جام ملت‌های آسیا، ۱۳۷۶ – شبکه سه
  • دیدار، شبکه پنج
  • ما، شما، ورزش – شبکه سه
  • در جستجوی ورزش – شبکه دو
  • آموزش فوتبال – شبکه آموزش
  • یار دوازدهم – شبکه سه
  • سفر به مسابقات پارالمپیک ۲۰۰۸ پکن
  • مجری‌گری و گزارش مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

سفرهای کاری جواد خیابانی :

آسمونی : جواد خیابانی تا به حال به عنوان خبرنگار به المپیک سیدنی و آتن و پاراالمپیک پکن، لندن و ریو و جام ملت‌های ۲۰۱۱ قطر اعزام شده‌است. او در زلزله کرمانشاه کمک‌های فراوانی را جمع‌آوری کرده و به آنجا برد.

جوایز و افتخارات جواد خیابانی :

آسمونی : جواد خیابانی در سال ۱۳۷۷ موفق شد جایزه بهترین گزارشگر فوتبال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت نماید در سال ۱۳۷۸ نیز از سوی مجله سروش و با انتخاب خوانندگان این مجله بعد از حسین الهی قمشه‌ای به عنوان محبوب‌ترین چهره تلویزیونی در ایران دست یافت. در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶ به عنوان بهترین مجری برنامه‌های ورزشی انتخاب شد.

اشتباهات کلامی در گزارش‌های جواد خیابانی

آسمونی : وی در طول گزارش مسابقات فوتبال مرتکب اشتباهات کلامی شده‌است و از این حیث یکی از گزارشگران پراشتباه به‌شمار می‌رود هرچند خودش اعتقاد دارد اشتباهات او به اندازهٔ اشتباهات دیگر گزارشگران است و از آن‌ها بیشتر نیست.

کاندیداتوری جواد خیابانی در مجلس

آسمونی : وی در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۹۴ از طرف حوزه انتخابیه کرج نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شد، اما از سوی هیئت نظارت شورای نگهبان، به علت نقص مدارک، رد صلاحیت گردید و پس از ارائه مدارک مورد نظر، صلاحیت او مورد تأیید قرار گرفت و در نهایت یک ماه قبل از برگزاری انتخابات به علت مشکلات شخصی از انتخابات مجلس کناره‌گیری کرد.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید