مسافر زمانی که مدعی است از سال 6491 آمده است، توسط دستگاه دروغ سنج راستگو شناخته شد

به گزارش آسمونی:مردی که ادعا می کند یک مسافر زمان است و از سال 6491 به زمان حال بازگشته است، ظاهرا تست دروغ سنج داده است تا مشخص شود که او راست می گوید و یا دروغگو است.

جیمز اولیور که مدعی است مسافر زمان است و از چند هزار سال آینده آمده است، موافقت کرد تا به سوالات یک برنامه که در یوتیوب پخش می شد، پاسخ دهد. الیورمدعی شده است که ماشین زمان او خراب شده است و در نتیجه در سال 2018 گیر افتاده است. وقتی مجری برنامه از الیور پرسید که ماشین زمان او کجا است او پاسخ داد: “من نمی توانم این را بگویم… مخفیانه است”.

این شخص مدعی است که حتی از ساکنان زمین هم نیست و در حقیقت یک آدم فضایی است ( هر چند شواهد چنین نشان می‌دهد که هم انسان است و هم بر انگلیسی مسلط است). الیور در این  مصاحبه هشدار می‌دهد که گرمایش جهانی، آینده انسان و زمین را تهدید می‌کند و نهایتا باعث نابودی آن می‌شود چرا که زمین در حال گرمتر شدن است. برای مبارزه با بحران آینده، اولیور توصیه می‌کند که آمریکا باید به معاهده پاریس بازگردد تا از این طریق انتشار کربن و آلاینده های زیستی کنترل شود.

الیور همچنین  در این مصاحبه گفت که با بیگانگان فضایی ملاقات کرده است:

“من روابط شخصی خوبی با چند تن از آدم فضایی ها دارم. چند تن از آنان دوستانم هستند. آنها موجودات بسیار خوبی هستند. مردم قضاوت درستی درباره بیگانگان فضایی ندارند”.

الیور از اظهار نظر درباره آینده آمریکا و رییس جمهورهای بعدی این کشور ابا می‌کند. او معتقد است که این امر موجب “پررنگ شدن بیش از حد” حقایق خواهد شد.

آنچه جالب است این است که بر اساس تست دستگاه دروغ سنج او به هیچ وجه دروغ نمی‌گوید. حداقل دستگاه دروغ سنج هیچ تناقضی در گفتار او نیافته است. اما در این رابطه شبهات بسیاری وجود دارد. شواهد بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد دستگاههای دروغ سنج تقریبا درست نیستند. ضمن اینکه مشکلاتی در مورد ویدئوی پخش شده توسط یوتیوب وجود دارد. اولا هویت هر دو مصاحبه کننده و مسافر زمان مبهم است و صدای الیور هم به شدت  نا مفهوم شده است. این ویدیو همچنین دارای برخی ادیت ها است که از اعتبار آن کاسته است.

از طرف دیگر، هنگامی که شما یک دستگاه دروغ سنج می‌سازید، این دستگاه فقط به گفتن “دروغ” و “راست” اکتفا نمی‌کند، بلکه باید اطلاعاتی واقعی را روی صفحه دروغ سنج نشان دهد. برخی نیز معتقدند یوتیوب با طرح چنین ایده ای قصد دارد شبکه خود را مطرح کند.

با این حال، این ویدیو همچنین دارای مدافعانی سرسخت است. یک نفر طی کامنتی در یوتیوب نوشت:

“بله من معتقدم که این ویدئو درست است… او(الیور) مسافر زمان است و همه مدارک‌او درست هستند”.

حال نتیجه با شما است. شما در این رابطه و صحت سفر به زمان چه فکر می کنید؟

منبع: خبر فوری

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید