شفر: اینجا همه چیز شگفت انگیز است

یک سایت آلمانی در گزارشی به حضور وینفرد شفر در استقلال و عملکرد او پرداخت.

به گزارش آسمونی ، سرویس ورزشی خبرگزاری SWR آلمان با انتشار مطلبی که گزیده‌ای از آن در ادامه می‌آید به حضور شفر در استقلال پرداخته است: سرمربی سابق باشگاه کارلسروهه آلمان که در حال حاضر سکان رهبری تیم استقلال تهران را در لیگ برتر ایران در دست داشته و با این تیم به موفقیت‌هایی بزرگی دست یافته است. او اکنون در ایران به شهرت رسیده است: در ایران به او “آقا شفر” می‌گویند که همان “Herr Schäfer” در زبان آلمانی است.

با حضور او، موفقیت‌های چشمگیری نصیب این باشگاه شده است، تا پیش از حضور سرمربی افسانه‌ای و پر افتخار سابق باشگاه کارلسروهه، این تیم ایرانی در رده پایین جدول رده بندی و در منطقه‌ سقوط قرار داشت، ولی فصل را با کسب عنوان سومی به پایان رساند و البته عنوان قهرمانی جام حذفی ایران را نیز کسب کرد.

شفر در بدو ورود خود به کلان شهر تهران در نهایت شگفتی ابراز کرد : “اینجا، همه چیز شگفت‌آور است! باشگاه استقلال در ایران همان جایگاه باشگاه‌هایی چون “شالکه” و “دورتموند” را در میان مردم دارد!”

شوق و رغبت به کار در سرمربی آلمانی این باشگاه ایرانی وصف‌ناپذیر و زیاد است: “همیشه سعی می‌کنم یک ترکیب ایده‌آل از فرهنگ آلمان و ایران را پیدا کنم.”

ایران کشوری است که مردم در آن دیوانه فوتبال هستند و البته شفر هم در حرفه‌ خود، بیش از یک سرمربی فعالیت دارد: “باشگاه استقلال، مثل بچه‌ من هست و من از حضور در اینجا، خیلی شگفت زده و خوشحال هستم.”

منبع:  ISNA

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید