فغانی: اگر بعد از جام‌جهانی انگیزه ایجاد نکنند، از داوری خداحافظی می‌کنم

داور بین‌المللی فوتبال ایران می‌گوید اگر مسئولان تصمیم‌گیرنده برای داوری فوتبال ایران، نتوانند انگیزه‌های وی را برای ادامه قضاوت ترغیب کنند، او پس از جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از دنیای داوری خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش آسمونی ، علیرضا فغانی در گفت‌و گو با ایسنا درباره اعزام به جام‌جهانی روسیه گفت: به امید خدا در هفته‌های اخیر مشکلی نبوده و امشب (شنبه) تهران را به مقصد روسیه ترک خواهیم کرد.

وی افزود: ما باید ۱۰ روز زودتر از شروع مسابقات در محل برگزاری بازی‌ها حاضر باشیم تا در کلاس‌هایی که برای هماهنگی داوران و تیم‌های داوری‌شان ترتیب داده شده شرکت کنیم. امیدوارم اوضاع در آن کلاس‌ها نیز خوب پیش برود تا ماجراجویی خود در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به خوبی آغاز کنیم.

داور بین‌المللی ایران درباره زمان خداحافظی‌اش از دنیای داوری توضیح داد: اگر بعد از جام‌جهانی انگیزه‌ای برایمان ایجاد شد یا ایجاد کردند ادامه خواهیم داد اما اگر شرایط مطلوب نباشد، از داوری خداحافظی خواهم کرد.

فغانی درباره صحبت‌های کیهانی رییس فداسیون دوومیدانی مبنی بر اختصاص دادن امکانات به تیم داوری ایران در جام جهانی گفت: ما با آقای کیهانی صحبت‌هایی داشتیم و ایشان هم قصد کمک به ما را داشتند اما ما از امکاناتی که خودمان توانسته بودیم مهیا کنیم مانند استفاده از سالن مدرس استفاده کردیم.

منبع: ISNA

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید