رونالدو به هم تیمی هایش گفت از رئال می رود

صحبت های رونالدو پس از قهرمانی در چمپیونزلیگ در مورد جدایی از رئال، هواداران و حتی فلورنتینو پرز را متعجب کرد ولی ستاره پرتغالی انگیزه بالایی برای جدایی داشت.

به گزارش آسمونی ، چند روز مانده به دیدار حساس فینال کیف، رونالدو به برخی هم تیمی‌هایش گفته بود که دوست دارد رئال را ترک کند و به دنبال انگیزه های جدیدی است. بدین ترتیب، این هم تیمی ها خیلی از شنیدن صحبت های رونالدو شگفت زده نشدند. از همین رو، سرخیو راموس از شرایط رونالدو و وضعیتی که در رختکن به وجود آمده بود، راضی نبود.

جدایی زیدان از رئال، موضوع جدایی رونالدو را تحت تاثیر قرار داد ولی این مشکل برای رئال همچنان وجود دارد و برخی هم تیمی های رونالدو بر این باورند که او در کیف، آخرین بازی اش برای رئال را انجام داد. البته افرادی که در راس باشگاه هستند، آرامش بیشتری دارند، هر چند که از صحبت های رونالدو عصبانی هستند.

بند فسخ 1 میلیارد یورویی قرارداد رونالدو، مسئولین رئال را مطمئن کرده که آنها یک اهرم فشار خواهند داشت تا مانع جدایی ستاره پرتغالی شوند. از همین رو، مدیران رئال فکر می‌کنند که رونالدو تیم را ترک نخواهد کرد. حال باید دید که ستاره پرتغالی در کدام مسیر گام برمی‌دارد و آیا در رئال می‌ماند و به دنبال بازنشستگی در این تیم است و یا مسیر جدیدی را پیش می‌گیرد.

منبع: Varzesh3

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید