مجید حسینی ، لژیونر پر دردسر استقلالی ; بیوگرافی + عکس

مجید حسینی

مجید حسینی

نام: سید مجید حسینی ( Majid Hosseini )

متولد: 31  خرداد 1375 : ایران – کرج ( 20 ژوئن 1996)

رشته ورزشی: فوتبال

پست: مدافع – هافبک دفاعی

تیم فعلی: ترابزون

قد: 183 سانتی متر

شماره پیراهن: 5

به گزارش آسمونی ،  سید مجید حسینی ( متولد 31  خرداد 1375 ) بازیکن فوتبال ایرانی اهل کرج است که در حال حاضر در استقلال و در پست مدافع بازی می‌کند.

سید مجید حسینی فوتبال خود را از تیم  جوانان سایپا آغاز کرد. او به همراه علی قلی زاده از استعداد های پرورش یافته جوانان باشگاه سایپا به شمار می آیند.

در فصل 97-96 او به همراه روزبه چشمی از ستون های مهم خط دفاعی استقلال بود و در ثبت کلین شیت های سید حسین حسینی نقش موثری داشت.
به طوری که در برخی از بازی ها که به دلیل مصدومیت حاضر نبود خط دفاعی استقلال آسیب پذیر بود؛ با درخشش او در این فصل برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد.

تجربه دروازه بانی

در دقایق آخر دربی ۸۴ با اخراج مهدی رحمتی و اتمام تعویض ها ، رحمتی دستکش و پیراهن خود را برای چند لحظه به مجید حسینی داد و وی بجای رحمتی درون دروازه ایستاد پس از چند لحظه سوت پایان به صدا درآمد. وی مدافع جوان و با اخلاق استقلال است که با اعتماد سرمربی استقلال در لیگ شانزدهم به ترکیب این تیم اضافه شده است.

ترابزون:

حسینی بعد از اعلام خبررسمی باشگاه در توییتر درست مثل وحید امیری و راس همان ساعت با پیراهن آبی و قرمز تیم جدیدش در این نشست حاضر شد و همراه معاون نقل و انتقالات باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

حسینی در این نشست با زبان فارسی به سوالات جواب می داد و یک مترجم جواب های او را برای خبرنگاران ترجمه می کرد. او در ابتدای صحبت هایش از پیوستن به ترابزون اعلام خوشحالی کرد و گفت باشگاه استقلال به هیچ وجه قصد نداشته وی را از دست بدهد.

حسینی در این نشست که در ساحل رودخانه و زیر نم نم باران برگزار شد، درباره قراردادش با ترابزون گفت: من باتوجه به شرایط قراردادم و بندی که در آن داشتم باید زودتر تیم آینده ام را انتخاب می کردم. چند پیشنهاد اروپایی داشتم اما ترجیح دادم به ترابزون بیایم چون فکر می کردم از اینجا بهتر می توانم به باشگاه های اروپایی بروم.

جالب اینکه معاون باشگاه ترابزون از خبرنگاران خواست درباره مساله استقلال سوالی از حسینی نپرسند. حسینی بعد از پاسخ دادن به سه سوال پایان نشست مطبوعاتی اش را با نمایش پیراهن شماره 5 مقابل عکاسان و کنار یک قایق کروز به پایان رساند. مشخص نیست که چه توافقی بین باشگاه استقلال و ترابزون صورت گرفته اما ظاهرا طرف ترک با پرداخت 300 هزار دلار و سهیم کردن باشگاه در قراردادهای بعدی این بازیکن رضایت وی را صادر کرده است. البته دراین مورد خبر رسمی اعلام نشده است.

صالح اوغلو در میانه های مراسم معارفه وقتی سئوالات خبرنگاران ترکیه ای پیرامون مشکلات در راه انتقال اوج گرفت از آنها خواست با توجه به روابط حسنه ای که این باشگاه با طرف ایرانی(استقلال) پیدا کرده است وارد جزئیات نشوند.

افتخارات مجید حسینی

باشگاهی

استقلال
قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۹۶

فردی

تیم منتخب سال لیگ برتر خلیج فارس: ۹۷–۱۳۹۶

باشگاه های جوانان:

نام تیمسال
سایپا2014 – 2009
استقلال2015 – 2014
راه آهن ( قرضی )2015

مجید حسینی

باشگاه های حرفه ای:

 

استقلال . . . – 2014
راه آهن ( قرضی )2016 – 2015
ترابزون . . . – 2018

تیم ملی:

تیم ملی نوجوانان ایران2013 – 2012
تیم ملی جوانان ایران2015 – 2014
تیم ملی امید ایران2015
تیم ملی بزرگسالان . . . – 2018

بیوگرفی ورزشکاران 

منبع: اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید