مارگو کیدر بازیگر زن فیلم سوپرمن درگذشت + بیوگرافی

آسمونی : مارگو کیدر بازیگری که سال ۱۹۷۸ با بازی در فیلم «سوپرمن» به شهرت رسید، در ۶۹ سالگی از دنیا رفت. او ۱۳ می ۲۰۱۸ در خانه اش در شهر لیوینگستون در ایالت مونتانا درگذشت. گفته شد که او در خواب مرده است .

بیوگرافی مارگو کیدر :

مارگو کیدر زاده ۱۷ اکتبر ۱۹۴۸ یک هنرپیشه کانادایی آمریکایی بود که در یلونایف، قلمروهای شمال غرب، کانادا بدنیا آمد . وی از سال ۱۹۶۵ میلادی تا ۲۰۱۸ مشغول فعالیت بود. او که متولد کانادا بود در سال ۲۰۰۵ شهروند آمریکا شد.

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که مارگو در آن نقش داشته‌است می‌توان به سوپرمن، سوپرمن ۲، سوپرمن ۳، سوپرمن ۴: در جستجوی صلح اشاره کرد.

مارگو کیدر در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ با بازی در کنار کریستوفر ریو در رشته فیلم‌های سوپرمن معروف شد. مارگو کیدر در سال ۱۹۷۸ در اول فیلم سوپرمن ظاهر شد و در همان سال‌ها در فیلم‌های کلاسیک «کریسمس سیاه» و «وحشت در آمیتیویل» بازی کرد .

نام همسرها :

توماس مک‌گوئن (ازدواج ۱۹۷۵–طلاق ۱۹۷۷)
جان هرد (ازدواج ۱۹۷۹–طلاق ۱۹۸۰)
فیلیپ د بروکا (ازدواج ۱۹۸۳–طلاق ۱۹۸۴)

مارگو پس از مهاجرت به لس‌آنجلس کارش را در تلویزیون ادامه داد و در چند برنامه تلویزیونی نقش اصلی را به عهده گرفت و با بازی در فیلم «سوپرمن» ناگهان به شهرتی فراگیر دست پیدا کرد. کیدر در این باره گفته بود‌: «هیچگاه نمی‌توان کسی را آماده کرد که ناگهان به شهرتی جهانی دست پیدا کند. این موضوع همانند یک شوک عمل می‌کند. من هم همینطور بودم و تا زمان نخستین اکران فیلم فکرش را هم نمی‌کردم که این‌قدر نتیجه کار خوب باشد.»

مارگو کیدر که مبتلا به اختلال دو قطبی بود سه ازدواج ناموفق داشت و در دهه ۹۰ با مشکلات مالی فراوانی روبه‌رو شد.

درگذشت کیدر با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد و پیام‌های تسلیت بسیاری در این باره منتشر شد.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید