آزمون و طارمی به‌دنبال سورپرایز کردن اسپانیا ; هدفی که بازیکنان ایران قول داده‌اند برای آن بجنگند

یک روزنامه اسپانیایی در گزارشی به بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ پرداخته است.

به گزارش آسمونی ، روزنامه «اُپنیونِ مورسیا» اسپانیا در گزارشی به بررسی رقبای تیم ملی فوتبال اسپانیا در گروه B جام جهانی 2018 روسیه پرداخته است. در این گزارش آمده است: اسپانیا در تاریخ 20 ژوئن (30 خرداد) از ساعت 20 به‌وقت محلی اسپانیا (22:30 به‌وقت تهران) در دومین بازی خود در شهر کازان به مصاف ایران خواهد رفت، تیمی که هدفش رسیدن به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2018 است، هدفی که رسیدن به آن دشوار به‌نظر می‌رسد، اما آنها قول داده‌اند که برای این هدف بجنگند.

این اولین بار است که این تیم آسیایی در تاریخ خود برای دو دوره متوالی جواز حضور در مسابقات جام جهانی را کسب می‌کند. این تغییر با انتخاب کارلوس کی‌روش به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران در سال 2011 شکل گرفت، تیمی که به‌دنبال این بود که خود را با این سرمربی باتجربه احیا کند.

این سرمربی پرتغالی می‌داند که چطور از نسل رو به رشد از بازیکنان بیشترین بازده را بگیرد و تیمش اکنون در قاره آسیا برترین تیم است. این موضوع با عملکرد فوق‌العاده ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 ثابت می‌شود، جایی که شکستی را متحمل نشدند و در 12 بازی متوالی دروازه‌شان را بسته نگه داشتند.

بازیکنانی همچون سردار آزمونِ جوان و مهدی طارمی، دیگر مهاجم تیم ملی ایران به‌دنبال سورپرایز کردن اسپانیا در روسیه هستند، هرچند بزرگترین مزیت این تیم آسیایی، قدرت دفاعی فوق‌العاده‌اش است.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید