عکاسی

مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی

monopod 1 مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی

همزمان با بالاگرفتن تب و تاب موج عکس های سلفی در دنیا ، بازار لوازم جانبی که برای گرفتن عکس های باکیفیت تر ایجاد شده بود پررونق شد،یکی از این وسایل مونوپاد است. چگونه از مونوپاد بهره بگیریم؟ آسمونی در این بخش در مورد مونوپاد و آموزش مونوپاد صحبت می کند.

مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی

کلیک- معمولا اشخاص با توجه به تصوری که از مونوپاد در ویدئوها دیده اند می خواهند عکس سلفی بگیرند، ولی معمولا با عکس های بی کیفیت مواجه می شوند در اینجا به شما مراحل استفاده از مونوپاد را آموزش می دهیم.

  1. مونوپاد را روشن کنید و تلفن همراه را روی نگهدارنده قرار دهید.monopod 2 مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی
  2. نگهدارنده را روی قسمت پیچی دسته مونوپاد قرار داده و آن را تنظیم کنید.monopod 3 مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی
  3. مونوپد را از قسمت طولی آن باز کنید تا به طول مورد نظر شما برسد.monopod 4 مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی
  4. بلوتوث موبایل خود را روشن کرده و بعد از جفتسازی آن با بلوتوث مونوپاد را انجام دهید و وارد دوربین موبایل خود شوید.monopod 5 مونوپاد چیست و طرز استفاده مونوپاد در عکاسی
  5. در هنگام استفاده از دوربین پشت تلفن همراه موقعیت خود را با آینه پشت نگهدارنده تنظیم کنید و سپس زاویه عکس را تنظیم کنید و عکس بگیرید.

این را لازم است بدانید  که مونوپاد های زوم دار بر روی موبایلهایی که دکمه ولوم آنها در قسمت عکسبرداری قابلیت زوم را به گوشی شما دهد کار میکند. همچنین شما می توانید نرم افزار camera 360  را نیز برای استفاده هر چه بهتر از مونوپاد خود در گوشی موبایل دانلود کرده و از لذت عکاسی بیشترین بهره را ببرید.

 

تازه های آسمونی

تصاویر طنز از زنان

ندا رحیمی

کاریکاتورهای پدرانه

ندا رحیمی

تصاویر طنز از مردان

ندا رحیمی

بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در تهران

ندا رحیمی

معرفی برنامه badoo

ندا رحیمی

۳ عکاس ایرانی به عنوان ۱۰ عكاس ورزشی برتر قاره آسيا انتخاب شدند

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟