تراکتور سازی 1 – 1 صنعت نفت ; تساوی در کم تماشگرترین دیدار میزبان

تیم های تراکتور سازی تبریز و صنعت نفت آبادان با نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش آسمونی ، تیم های تراکتور سازی تبریز و صنعت نفت آبادان در سری رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

آگوستو سزار در دقیقه ۳۷ برای صنعت نفت آبادان و دانیال اسماعیلی فر در دقیقه ۵۹ برای تراکتور سازی گلزنی کردند.

داور این دیدار به محمد ایران پوریان در دقیقه ۵۳ کارت زرد نشان داد.

ترکیب تراکتور سازی تبریز: جوردی آلمیدا، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایران‌پوریان، رضا شربتی، علی طاهران ، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و ارسلان مطهری

ترکیب صنعت نفت آبادان: داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، حسین بغلانی علی عبداله زاده، مسعود ابراهیم زاده، کرار جاسم، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، زبیر نیک نفس، محمد شادکام و محمد امین درویشی

شرح گل:

گل تیم صنعت نفت آبادان: جاسم کرار این دیدار در موقعیت تک تک با بازیکن تراکتور سازی قرار گرفته بود که توپ را به آگستو سزار در داخل محوطه جریمه پاس داده و این بازیکن توانست در موقعیت تک به تک با جوردی آلمیدا گل تیمش را در دقیقه ۳۷ به ثمر برساند.

گل تیم تراکتور سازی تبریز: محمد رضا آزادی در داخل محوطه جریمه صنعت نفت آبادان صاحب توپ بود که بین دو بازیکن تیم میزبان به زمین افتاده و در ادامه دانیال اسماعیلی فر صاحب توپ شده و توانست در دقیقه گل تیمش را به ثمر برساند.

دقایق حساس:

علی طاهران در دقیقه ۳ این دیدار توپ را از نزدیکی محوطه جریمه به محمد رضا آزادی در داخل محوطه جریمه پاس داده و این بازیکن در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم میهمان قرار گرفت ولی نتوانست از این فرصت استفاده کند.

بازیکن تیم تراکتور سازی در دقیقه ۹ این دیدار از داخل محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان توپ را به ارسلان مطهری و گوشه سمت راست دروازه نوشی صوفیانی ارسال کرد ولی این بازیکن نتوانست از موقعیت استفاده کند و توپ به بیرون رفت.

مهدی کیانی در دقیقه ۲۶ شوت پرقدرتی را از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه صنعت نفت آبادان زد که نوشی صوفیانی توپ را از بالای دروازه خود به کرنر ارسال کرد.

محمد ابراهیمی در دقیقه ۵۶ در داخل محوطه جریمه صنعت نفت آبادان با دروازه بان تیم میهمان تک به تک شده و توپ با عکس العمل خوب داود نوشی صوفیانی راهی کرنر شد.

ابراهیمی در دقیقه ۶۱ توپ را از طریق ضربه ایستگای به سمت دروازه صنعت نفت آبادان ارسال کرد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

فرزاد حاتمی در دقیقه ۶۶ به صورت ناگهانی به سمت دروازه صنعت نفت آبادان ضربه زد که نوشی صوفیانی به خوبی توپ ا دفع کرد.

فرزاد حاتمی در دقیقه ۷۱ در داخل محوطه جریمه صنعت نفت آبادان با نوشی صوفیانی برخورد کرده و داور اعلام خطا کرد ولی حاتمی در ادامه توپ را وارد دروازه کرد که مورد قبول واقع نشد.

گفتنی است، تیم های تراکتور سازی تبریز و صنعت نفت آبادان با این نتیجه در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر به ترتیب ۳۱ و ۳۹ امتیازی شدند.

منبع: 90TV

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید