شورولت کامارو 2019 معرفی شد

شرکت شورولت که هر سال محصولات جدیدی را معرفی می کند به تازگی نسخه فیس  لیفت 2019 کامارو کوپه را معرفی کرده که خودرویی محبوب جهانی محسوب می شود.

شرکت شورولت به تازگی مدل 2019 کوپه محبوب کامارو را معرفی کرد. مدلی فیس لیفتی که تغییر چهره ای پیدا کرده و با ویژگی های ظاهری جالب توجهی همراه است. محصول جدید از فناوری های جدید بهره می برد و یکی از آنها Turbo 1LE می باشد.

این مدل Turbo 1LE به سایر نسخه های 1LE, SS 1LE,  و ZL1 1LE شش سیلندر کامارو می پیوندد و می توان انتظار عملکرد بالایی از آن داشت. Turbo 1LE در کنار پیشرانه پرتوان دارای گیربکس شش سرعته بوده که می تواند قدرت بالایی از خود نشان دهد و مدل منحصربفردی از برند آمریکایی به شمار می رود.

1LEبه سیستم تعلیق FE3 ، لاستیک تابستانه، ترمز برمبو، قابلیت انتخاب حالت درایو مختلف، صندلی های اسپرت Recaro ، پیشرانه 2.0 لیتری توربو 275 اسب بخاری که پایین ترین سطح این خودرو اسپرت است.

مدل های RS و SS از گیربکس کلاچ دوگانه، سیستم اگزوز دوگانه، رینگ های 20 اینچی کرومی و برخی دیگر بهره می برند. در سوی دیگر مدل LT با چراغ های LED، رینگ 20 اینچی آلومینیومی، سیستم سرگرمی پیشرفته، سیستم ایمنی متنوع، سیستم دوربین عقب و برخی دیگر اشاره داشت.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : geeky-gadgets

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید